Оцените клинику

09.09.2023

Подяка працівникам центру

Дуже дякую працівникам центру на П. Запорожця за професіоналізм, проактивність та найголовніше ефективність. Особлива подяка реабілітологу Литвину М. С. Заняття проходять динамічно, результативно, а також хочу відмітити індивідуальний підхід до клієнтів.


09.09.2023

Подяка працівникам центру

Дуже дякую працівникам центру на П. Запорожця за професіоналізм, проактивність та найголовніше ефективну допомогу. Особливо хочу відмітити реабілітолога Литвина М. С. він дійсно фахівець своєї справи.


31.08.2023

подяка

Доброго дня. Дуже дякую всім спеціалістам АктивЦентру по вул. П.Запорожца за ввічливе відношення до мене, підібране лікування. Особливо хочу відмітити реабілітолога Литвина Миколу Степановича за його професійний підхід до своєї справи. З його легкої руки бистріше піде виздоровлення. Дякую йому і бажаю успіхів у всіх справах.


30.08.2023

подяка

Доброго дня. Дуже дякую всїм спеціалістам Актив-Центру на ул. П.Запорожца за ввічливе відношення до мене, підібране лікування. Особливо хочу відмітити реабілітолога Литвина Миколу Степановича за його професійний підхід до своєї справи. З його легкої руки бистріше піде виздоровлення. Успіхів йому у всіх справах.


11.08.2023

Подяка лікарям

Проходжу реабілітацію на Петра Запорожця, дуже привітний і ввічливий персонал, професіонали реабілітологи, підібрали правильне лікування,і я почуваюся набагато краще. Особливо хочу відмітити Миколу Степановича, знає свою справу і грамотно підбирає вправи . Мені легко з ним працювати адже ми розуміємо один одного з пів слова☺️


06.08.2023

Зустріч клієнта вражає

Хочу подякувати центру на м. Оболонь. Перше, що мене вразило, це зустріч клієнта на Ресепшн. Адміністратор Наталя, настільки приємна зустрічає, завжди ввічлива та турботлива. Завжди посмішка та підтримка розмови. Вирішення будь яких питань, с приводу розкладу. Турбота. Дякую Наталя.


27.07.2023

Вдячність

Доброго дня. Завітали до вашого центру на Оболонському проспекті. Дякую,что працюють такі чудові і грамотні люди. Вразила Наталі. Приємна панночка з досвідом. Провела екскурсію та розповіла про те чим ви займаєтеся. Записалися на консультацію і сподіваємося що будемо ходити .


23.07.2023

Дякую Наталі Мишкіній за її професіоналізм. Дуже приємна та ввічлива людина індивідуальний підхід до кожного клієнта. Все зрозуміло пояснила и запропонувала лікування в центрі.


24.07.2023
Дякуємо за відгук
Відділ якості

Дякуємо за відгук про роботу персоналу.