Оцените клинику

27.05.2024

GOOGL-відгук

Актив Центр на вулиці Гмыри, 4 - просто неперевершений! Я відчув значне полегшення після кожного відвідування. Професійний підхід персоналу і зручні умови. Рекомендую з упевненістю!


24.05.2024

я писала відгук у гугл, але чомусь не проходить відгук.....

Мені сподобалася атмосфера в центрі на Оболоні. Адміністратор Наталя та Ірина, дуже доброзичливі. Щоправда, записатися важко після кожного відвідування, тому я записуюся заздалегідь на весь місяць. Реабілітологів 4-5, не у всіх ще була. Подобається Лідія, Станіслав, 1 раз була в Аліни. Усі по-своєму хороші. Заняття йдуть за програмою. Можу рекомендувати центр. Зручне місце розташування, прямо біля метро Оболонь.


20.05.2024

Дякую

Адміністратори попросили написати мій відгук, як я сам раніше не написав - не здогадався, вибачте. Моя думка про Вас незмінна ось уже 4 роки! Відвідую давно вже цей центр, звичайно періодично, дуже звик до персоналу. Актив Центр на Оболонському проспекті справжня знахідка для мене! Професійний персонал, зручне розташування і широкий спектр послуг з реабілітації, чудовий масаж! Рекомендую центр усім, хто шукає якісну допомогу.


20.05.2024

ПОДЯКА!

Відвідував на Оболоні масаж спини від болю - просто неймовірний! Після кожного сеансу відчуваю помітне полегшення та зменшення болю. Масажисти Андрій і Станіслав дуже професійні та уважні до моїх потреб. Рекомендую всім, хто стикається з проблемами спини. Після кожного сеансу відчуваю помітне полегшення та зменшення болю. Масажисти Андрій і Станіслав дуже професійні та уважні до моїх потреб. Рекомендую всім, хто стикається з проблемами спини.


08.05.2024

Попередження для відвідувачів

Звернулася у центр на Палладіна, стосовно виготовлення ортопедичних устілок, які на протязі 3міс зламалися (фабричний брак). У заміні мені відмовили, запропонували ремонт, як виключення з правил. Коли я поцікавилася сертифікатами якості та експертними висновками, робітники розгубилися, бо відповіді в них не було і документів теж. Реєстраційне посвідчення на ФОП Калітенко, як і вказано на сайті, по факту ФОП Литвиненко, вже як рік)) Все так складно і сплутано…Мурижили мої устілки два тижні, щоб нарешті відмовити. Розрахунок тільки кешем, ліцензії на медичні послуги немає, центр на єдиному податку, так і працюють з середнім чеком клієнта в 10тис (вказано на сайті), а виправити свій «косяк» не в змозі, сказали, що бідна контора. Люди звертаються за допомогою, отримують негативний досвід! Не рекомендую Актив-Центр-немає прозорості, впевненості та професіоналізму!


08.05.2024
Служба підтримки клієнтів Актив Центр
Служба підтримки клієнтів Актив Центр

Добрий вечір, дякуємо за Ваше звернення. Хотіли б роз'яснити деякі питання. 

1 питання - Гарантія: Індивідуальні засоби за законом не підлягають поверненню. У нас у центрі є гарантія браку від заводу виробника заготовок для виготовлення далі індивідуальної устілки, кожен випадок завод розглядає окремо, для того щоб виявити проблему, до 2 тижнів, по експертизі. Рекомендований термін використання устілки 6 місяців, після цього устілка в правилах гігієни і збереження функцій підлягає замінити. На устілку та її стан, може впливати не тільки якість, а й вага клієнта, особливості деформації, носіння та догляд за устілками. 2 питання - Ви звернулися до нас щодо заміни через 5 місяців. Запит про заміну надійшов саме в такий термін з дня замовлення. Ваше звернення розглядали не тільки завод виробник, а й інші наші відділи. Було ухвалено рішення замінити устілку, навіть при тому, що побачене по устілці не було визнано як виробничий брак.  В инструкции по уходу за стелькой, виданой Вам при получении заказа были написаны правила ухода. Найімовірніше, устілка була випрана і висохла з застосуванням тепла, що спричинило всихання матеріалу і розтріскування каркаса устілки.  Так дана основа устілки матеріал мемо і він має певну м'якість. Рішення було ухвалено, виробником, замінити для Вас устілку і виготовити нову. Ви відмовилися від наданої заміни, на жаль, ми не розуміємо чому. 3 питання - Сертифікати якості та висновок, було Вам надано та надіслано на вайбер за Вашим запитом (дана периписка у нас є). Усі сертифікати на всі заготовки зберігаються на нашому виробництві. 4 питання - Розрахунок за устілки, передоплату 100% беруть тільки готівкою, оскільки ми не можемо провести по касі товар, який ще не виготовлений. Передоплата необхідна лише для того, щоб Ви прийшли за замовленим товаром. Після отримання замовлення, Ви могли отримати передоплату готівкою назад і оплатити в центрі по терміналу. Уся документація проходить через актив центр офіційно і по касі. 5 питання - Ми не медичний центр, цієї інформації, ви не де не могли бачити. 6 питання - Відповімо і на запитання щодо ФОП, у нас діє ФОП Калітенко і Литвиненко. На сайті вказана правильна інформація. Все на законному рівні.

Виготовленням індивідуальних ортопедичних устілок ми займаємося понад 15 років. У нас дуже великий досвід у цій сфері та безліч задоволених клієнтів. Величезна мережа, понад 100 магазинів медичних товарів та центри відновлення, підприємства з виготовлення устілок, протезування. І нам дуже шкода, що не знаючи всіх моментів щодо устілок, Ви оцінюєте роботу великої компанії і співробітників, не розібравшись. Ми пішли Вам на зустріч у вирішенні питання і щоб би Ви продовжували носити устілки для Вашого здоров'я. Бо для нас важлива Ваша думка! Якщо у Вас залишилися питання, ми із задоволенням пояснимо всі моменти щодо індивідуальних устілок. Відповідь на Ваше звернення на сайт, буде опубліковано найближчим часом. З повагою, Актив Центр. Служба підтримки клієнтів Актив Центр.

19.04.2024

РЕКОМЕНДУЮ

Хотіла подякувати центру (Академмістечко) за професійність і відповідальність до своєї роботи, а також за дуже гнучкий, підлаштований під пацієнта графік занять. Реабілітологи Олена та Микола-чудові професіонали! а ще окрема подяка Олені за масаж) Адміністраторам респект за нагадування і ввічливість!


19.04.2024

Протрузія

Доброго дня. Звернулися до вас на консультацію в центр на вулиці Палладіна. Дуже якісно зробили висновок до діагнозу. Хочу виразити подяку персоналу Актив Центру за якісну реабілітацію.


10.04.2024

Дякую

Масаж спини в Актив Центрі реабілітації - це просто неймовірно розслабляючий і корисний процес. Це дійсно ефективний спосіб позбутися втомленості та стресу, болю.