Оцініть клініку

Ольга та Світлана

25.02.2020

Заняття на Оболоні

Хочеться висловити подив такому сервісу та відношенню до пацієнтів, ходимо на заняття вже другий місяць на Оболонь, відчуваємо себе як вдома, на стільки позитивно все і уважно, професіонали, персонал супер, добрі і веселі), завжди подбати, увагу просто максимум до кожного. Рекомендую вам всім нескінченно. І головне, відчуваємо себе чудово! Вдячні за це Аліні, Андрію, Віктору Валерійовичу.


Ольга

08.12.2019

Подяку центру на Прилужної

Спасибі всім фахівцям. Дуже класно. Рекомендую. Після 5-ти сеансів, покращився стан спини. Почала спокійно спати. Перестали турбувати оніміння рук, під час сну. Припинилися головні болі. Хлопчики дуже хороші фахівці. Микола і Даніїл знають свою справу. Адміністратор Марина, ввічлива, добросовісна. СПАСИБІ.


Ольга Трегуб

05.12.2019

ДЯКУЮ

Записалася на сеанси масажу. Центр в зручному місці. Зручно. Чисто. Обслуговуючий персонал - дуже ввічливі. Після 5 сеансів можна сказати одним реченням - "Як знову на світ народилася." Величезне СПАСИБІ майстрам масажу Миколі і Данилові. Дуже хороші фахівці. Микола так взагалі скарб в цьому центрі. Окреме спасибі адміністратору, Марині. Дуже ввічлива. Завжди нагадає, щоб не забули, час наступного сеансу. Молодці. Так тримати.


Дмитро

14.10.2019

Подяка

Дуже дякую, за допомогу. Сильно запізнювався. Увійшли в положення чекали до останнього, поки я їхав. І взагалі крутий центр.


Микола

07.08.2019

Консультація

Сьогодні був на консультації в клініці на Запорожця 26А. Потрапив до Віктору Валерійовичу і був приємно вражений професіоналізмом даного фахівця. Всі поради і рекомендації були строго по справі, без наміру впарити комплекс послуг від компанії, як це зазвичай буває. Отримав методику вправ для шиї і спини. Вкрай задоволений візитом.


Оксана

01.08.2019

Подяку персоналу і фахівцям

Турбували болі в області голови, шиї, плечей, спини, ніг. Звернулася в Актив Центр. Отримала індивідуальну консультацію, індивідуальний комплекс вправ. Приємно здивувала цінова політика та постійно діюча система знижок. Заняття поєднують спорт і лікування, проходять у дружній та невимушеній обстановці. Я отримала багато корисних порад від реабілітологів і персональну увагу до моїх проблем. Після курсу занять моє самопочуття значно поліпшилося. Додатково замовила індивідуальні ортопедичні устілки. За устілки - окрема подяка. Протягом дня я можу ходити, не відчуваючи виснажливої болю. Ввічливий і уважний персонал. Кваліфіковані фахівці. Дуже вдячна! Актив Центр (вул. П. Запорожця, 26 А) рекомендую всім!


Наталія

14.03.2019

Подяка-Валентину

Якщо у вас болить спина,ви сутулитеся,потрібен кінезіотерапевт - вам до Валентина! Він - ЧАРІВНИК! Працює на результат,а не як багато хто, лише б вважалося. Після його сеансів відкривається 10-е дихання,хочеться гори звернути!


Ігор Олександрович

23.10.2018

Заняття кінезітерапія

Рекомендую послуги цього центру. почав займатися на Петра Запорожця. ніс зміг дочекатися відкриття Оболоні. Але вже обіцяють скоро, буду радий ходити на заняття туди. Все подобається і влаштовує.