Оцініть клініку

10.04.2024

Дякую

Масаж спини в Актив Центрі реабілітації - це просто неймовірно розслабляючий і корисний процес. Це дійсно ефективний спосіб позбутися втомленості та стресу, болю.


10.04.2024

Дякую

Актив Центр реабілітації спини - це місце, де я отримав надзвичайно високоякісну та професійну допомогу у відновленні моєї спини. Персонал дуже уважний та доброзичливий, завжди готовий надати необхідну підтримку та поради. Терапевти володіють глибокими знаннями і досвідом, що дозволяє їм ефективно впливати на проблемні ділянки тіла. Я відчув значне полегшення після кількох сеансів терапії та реабілітації. Рекомендую центр усім, хто потребує допомоги у відновленні здоров'я спини.


10.04.2024

Дякую

Свою історію тут не хочеться писати, напевно як у всіх, все боліло, пішла лікувати. Хочу написати враження про центр. Центр новий, чистий, сучасний. Знаходиться на території житлового комплексу на Оболоні. Адміністратори Наталя та Ірина - дуже приємні жінки, завжди мені допомагали. Реабілітологи, я була у всіх. Андрій - серйозний молодий чоловік, дуже стриманий, заняття проходять у тиші, зосереджений на клієнті. Станіслав - дуже товариський реабілітолог, заняття проходять +- так само за програмою, але можна поговорити на всі теми. Аліна - дівчина дуже спортивна, багато може дати порад не тільки щодо реабілітації, а й щодо спортивних вправ для фігури. Ліда - дуже мила дівчина, працює в лікарні і тут, заняття з нею теж комфортні. Моє враження від відвідування 10 занять і 10 масажів спини - залишилося хорошим. хоч я була у всіх реабілітологів. Для мене головне результат і обстановка в клініці. Я залишилася задоволена. Рекомендую.


25.03.2024

Рекомендую

Все дуже сподобалося. Тут працюють справжні спеціалісти!


24.03.2024

Доброго дня, звернулася у цю клініку, допомогли мені з моєю проблемою, проконсультували, спеціалісти своєї справи, рекомендую!!


24.03.2024

рекомендую

Клініка супер, персонал ідеальний


24.03.2024

рекомендую

клініка не передати словами супер, обслуговування та персонал приємні


23.03.2024

Гарні спеціалісти

Дякую вашим спеціалістам за консультацію, дуже задоволенна результатом)