Автор:
Терапевт-вертебролог, лікар лікувальної фізкультури м. Київ
Редактор:
Головний вертебролог, реабілітолог "Актив-Центр" м. Київ
Оновлено: 01.02.2022

Заняття проходять по індивідуально розроблені програмами за такими методиками оздоровлення: кінезотерапія робота на декомпресійним тренажері, комплекс вправ на профілакторі Євмінова, лікувальна гімнастика, розминка, комплекс вправ профілактика плоскостопості.

Що це таке?

Термін «кінезотерапія» перекладається як лікування рухом. Унікальний метод дозволяє без хірургічних втручань та медикаментів позбутися від ряду захворювань і болю. Кінезітерапія – це система правильно підібраних і абсолютно безпечних вправ, які виконуються за допомогою спеціальних реабілітаційних обладнаннях (МТБ-4). Комплекс не має вікових обмежень і протипоказань, тому, що спрямований на ретельне опрацювання поверхневих і глибоких м'язових волокон в щадному режимі.
​​​​​​
Принцип лікувального впливу
Проблеми з суглобами, спиною і міжхребцевими дисками виникають із-за низької фізичної активності людини. Медики пояснюють це так: м'язи відповідають за процес харчування суглобів, тому, що саме при скороченні м'язових волокон диски та суглоби отримують необхідну вологу і поживні речовини. Якщо м'язи, зв'язки залучені в неповній мірі, виникає зневоднення кісткових тканин, що призводить до руйнування суглобів і таким проблемам як артрит, артроз, грижі міжхребцевих дисків. Зниження м'язових функцій стає причиною порушення кровообігу і лімфообігу в ушкодженому відділі хребта. Так само спазмовані м'язи порушують систему нервової провідності хребетного стовпа. Це й стає причиною гострого болю, набряків, обмеженої рухливості людини.
Допомогти в цій ситуації може правильна, поступова навантаження на гіпертрофовані або ригідні м'язи спини. Активація м'язових волокон ураженої зони сприяє дренуванню набряків, відновлення циркуляції крові та зняття больових синдромів. Науковий, медичний підхід методики кінезотерапії здатний поетапно відновити функції пошкоджених поверхневих, глибоких м'язів і зв'язок.
Записатися на консультацію

Якщо у вас є питання або ви хочете замовити товар, потрібно заповнити поля, відправити заявку і ми вам обов'язково зателефонуємо

З якими проблемами дозволяє впоратися кінезітерапія:
 • Грижа міжхребцевих дисків
 • Артрит
 • Артроз
 • Протрузії
 • Сколіоз
 • Остеохондроз
 • Болі в попереку, шиї, плечовому поясі
 • Після травм і розтягувань
Позитивний вплив на здоров'я
Під час занять за методикою кінезотерапії запускаються природні процеси організму, спрямовані на оздоровлення, підвищення імунітету, очищення від токсинів і інший.. Лікувальна фізкультура не тільки позбавляє від захворювань кістково-м'язової системи, але і покращує функції багатьох систем і органів:
 • Сприяє зниженню ваги;
 • Покращує стан при варикозі вен;
 • Нормалізує артеріальний тиск;
 • Допомагає при захворюваннях органів малого таза;
 • Покращує функцію дихання при бронхіальній астмі;
 • Зростають рухові можливості;
 • Зміцнюється м'язовий корсет;
 • Поліпшується постава;
 • Як проходять заняття.

Інтенсивність навантаження підбирається для кожного клієнта індивідуально з урахуванням стану здоров'я. Комплекс вправ проводиться на тренажерах МТБ в щадному, плавному режимі з поступовим збільшенням навантаження. ЛФК спрямована на поступове розтягування м'язів з застосуванням особливої техніки дихання.

Актив Центр пропонує лікування хвороб і порушень опорна рухового апарату у Києві, Львові, виправлення сутулості у дорослих, дітей та підлітків.

Наші переваги
 • Ми застосовуємо найбільш ефективні методики лікування опорна рухового апарату.
 • Ми працюємо за методикою центр Євмінова у Києві.
 • Застосування комплексно кілька методик, дозволяє зняти больовий синдром, зупинити розвиток захворювання, поліпшити самопочуття, скорегувати поставу (виправлення сутулості) і позбавити пацієнта від хвороби без медикаментів, операцій.
 • Команда досвідчених фахівців Актив Центру забезпечить безпечний варіант лікування і полегшення стану.
 • Від діагнозу до лікування Ваше здоров'я для нас пріоритет.
 • Наші клієнти відчувають покращення вже після першого тижня занять з реабілітологом.
 • Ми зможемо допомогти Вам звернути увагу на можливі порушення самопочуття і підказати, з якими захворюваннями вони можуть бути пов'язані, а так же зорієнтуватися по діагнозу і можливих варіантів відновлення та оздоровлення функцій хребта і стопи.
 • Ми добиваємося і головне закріплюємо результат лікування!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ОНЛАЙН Після отримання заявки адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.
Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для надання діагнозу, лікування або медичних рад. Вміст блога на ресурсі active-center.com.ua призначене тільки для інформаційних цілей. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем або іншим медичним працівником щодо будь-якого медичного або пов'язаного зі здоров'ям діагнозу або варіантів лікування. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.

Лікарі
Ванюшкін Віктор Валерійович
Головний вертебролог, реабілітолог "Актив-Центр" м. Київ
Плотницький Валентин Віталійович
Кінезіолог, Юмейхо-терапевт, Остеопат, Мануальний терапевт м. Київ
Марищак Олександр Сергійович
Ортопед, вертебролог м. Київ
Тиморевский Дмитро
Технік-ортопед м. Київ
Головата Ольга Вікторівна
Вертебролог, лікар невролог м. Київ
Подзорова Алла Вікторівна
Терапевт-вертебролог, лікар лікувальної фізкультури м. Київ
Сапронов Олександр Михайлович
Вертебролог, головний реабілітолог - "Актив Центр" м. Львів
Волинська Людмила Олександрівна
Невролог-вертебролог, Рефлексотерапевт г. Київ
Олійник Роман Миколайович
Невролог м. Львів
Трухан Валерій Миколайович
Ортопед, Остеопат-кінезітерапевт. Реабілітолог-масажист м. Київ

Відгуки

Рейтинг: 5 відгуків 5 на основі 2 відгуків

15.11.2017

Посещаю занятия, особенно нравиться кинезитерапия, с помощью ее избавился от болей в спине и подкачал мышцы даже. Все хорошо, рекомендую актив центр.

07.12.2017

Добрый день. Меня зовут Морозюк Сергей, я проходил курс 10 занятий и мне понравилось. Хотел бы приобрести курс 60 занятий. Вопрос следующий бывают ли в центре скидочные программы на подобный курс и можно ли увеличить время посещения с 4 до 4,5-5 месяцев? Спасибо.


Администратор

2018-03-12

Добрый день Сергей, Для постоянных клиентов есть постоянная скидка 10% на все услуги центра, так же проходят акции (следите на сайте). Курс 60 занятий можно посещения планировать на 4,5 - 5 месяцев. С уважением, Актив Центр.

07.12.2017

Добрый день. Меня зовут Морозюк Сергей, я проходил курс 10 занятий и мне понравилось. Хотел бы приобрести курс 60 занятий. Вопрос следующий бывают ли в центре скидочные программы на подобный курс и можно ли увеличить время посещения с 4 до 4,5-5 месяцев? Спасибо.


Администратор Актив Центр

2017-12-12

Добрый день Сергей! Спасибо за отзыв. Для клиентов Актив Центра действует скидка на продление курса занятий - 10 % А так же проходят разные Акции, за акциями можно наблюдать в разделе "Новости" на сайте. Занятия наиболее эффективны при регулярном посещении 3 раза в неделю. В случае болезни или других факторов влияющих на посещение и длительность курса, мы идем на встречу клиенту. Для более детальной информации позвоните по одному из номеров в Актив Центр, администраторы проконсультируют более подробно Вас. С уважением, Актив Центр.

06.03.2018

Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, при покупки курса "восстановительный" оплатить его стоимость нужно одним платежом или же можно розбить?


Администратор

2018-03-12

Добрый день, При покупке курса "Восстановительный" 60 занятий, оплату можно разбить на 2 платежа, 1-й платеж (начало занятий) - 50%, 2-й платеж в течении месяца с начала занятий.

12.03.2018

Замечательные занятия и цены в приемлемые.


Администратор

2018-03-12

Добрый день Леонид, благодарим Вас за отзыв. С уважением, Актив Центр.

30.03.2018

Осталась очень довольна Актив Центром. Работают внимательные и знающие специалисты, были на консультации у Головатой О.В.и Гордийчук Б.В... А самое удивительное ожидало после 10 лечебных занятий физкультуры и 10 сеансов массажа,имеем , довольно ,видимые результаты изменений в лучшую сторону!) Честно,сомневалась в быстром эфекте от комплекса лечения....Спасибо) Прийдем к Вам еще????

18.05.2018

Здравствуйте, скажите пожалуйста у меня был перелом ноги, сейчас слушаю на ногу, но нужна реабилитация, можете помочь?


Администратор Актив Центр

2018-05-21

Добрый день, Валентин! В Актив Центре предоставляет услуги по реабилитации и восстановлению после переломов. Вам необходимо позвонить в Актив Центр, более удобный Вам для посещения, записаться на консультацию, после консультации врач даст вам рекомендации по реабилитации. Ожидаем Вашего звонка. Спасибо за обращение.

09.06.2018

Добрый день а у вас в клинике можно сделать МРТ, если нет то может подскажите где можно сделать найлучшего качества что б ваши врачи чётко могли определить по снимку ситуацию заболивания.И хотел бы узнать можно ли на консультации узнать полный комплекс лечения какие нужно делать процедуры, время курса лечения и сколько оно будет всё стоить?


Администратор Актив Центр

2018-06-15

Добрый день Сергей, - У нас МРТ аппарата нет, мы работаем с партнерами "Диагностический центр СДС" (www.mrt.com.ua), для точного определения необходимого отдела диагностики позвоночника, рекомендуем сначала посетить консультацию врача в наших центрах. Аппарат МРТ должен быть не менее 1,5 Тесла. - На консультации специалиста в Актив Центр, Вы получите полную информацию о возможном лечении после постановки диагноза, стоимость услуг и рекомендации. Так же стоимость услуг можно посмотерть на сайте в разделе - Стоимость https://www.active-center.com.ua/cat_4.htm - Для записи на консультацию Вам необходимо позвонить в удобный для вас по месту расположению центр. Все констакты есть в разделе на сайте Контакты - https://www.active-center.com.ua/pages/2.html Ожидаем Вашего звонка. С уважением, администратор Актив Центр