Марищак Олександр Сергійович
18 відгуків

Марищак Олександр Сергійович

Лікар ортопед

Про фахівця

Автор статей, експерт в області ортопедії - facebook

Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці опорно-рухового апарату. У його компетенцію входить аналіз рентгенограми, знімків МРТ, індивідуальний вибір лікувальних методів при порушеннях постави, травмах, ударах, розтягненнях зв'язкового апарату. Лікар складає реабілітаційний курс рекомендацій після травм і хірургічних втручань.


Освіта

  • Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, лікувальна справа, ортопедія. 
  • Медичний факультет, Лікувальна справа, фельдшер 2004 рік.

Сертифікати

Відгуки кліентів

Залишити відгук
Оцініть фахівця

Всі відгуки

Были с сыном на консультации вчера, центр на Палладина. Центр находится в удобном месте, транспорт и метро есть, не далеко. Сам центр не большой, но все очень приятные. Не было света( но там было светло и врач нас принял. Довольно приятная администратор и мы еще присмотрели для себя занятия. Консультацией врача Александра Сергеевича остались довольны. Приемлемая цена за консультацию. Записала сына на занятия, больше напишу когда начнем посещать. Пока впечатление хорошее.

Дуже хороший спеціаліст Щиро вдячна Дуже задоволена

Пройшов консультацію у лікаря Марищака. А порекомендував центр мені Литвин Микола давно знаю Миколу Степановича, дуже порядна і відповідальна людина. Реабілітолог від Бога. Вдячний Активу.

Консультацією залишилася задоволена. Рекомендую. Була на Оболоні.

Замовляли індивідуальні устілки всією сім'єю, замовлення залишилися задоволені.

Здравствуйте меня зовут Ирина , я могу вас набрать на вотсап или Вайбер

Дякую все добре. Гарний лікар ортопед. Якщо є проблеми з спиною, рекомендую його. Він підкаже і розповість, які методи лікування можна і що не можна і як краще. Все як є, без зайвих фраз, я сказав би прямо і відкрито. Рекомендує послуги центру. Але в моїй ситуації я прийду до вас тільки після операції. Дякую Олександру за рекомендацію гарного хірурга. Сподіваюся, я скоро зможу займатися та пройти реабілітацію у вас. І більше не допустити такого стану здоров'я. Спасибі за все.