Автор:
Головний вертебролог, реабілітолог "Актив-Центр" м. Київ
Редактор:
Ортопед, вертебролог м. Київ
Оновлено: 24.01.2022

ПРИЧИНИ

Розглянемо причини чому болить поперек після сну
Мільйони людей страждають від болю в нижній частині спини з-за роботи, навчання, тому що вони проводять занадто багато часу на ногах або при хронічних захворюваннях. І якщо біль вже існує і не проходить або виникає знову і знову, зверніться до фахівця з болю в спині: ортопеда, кінезітерапевту, вертебролога, невролога.

СИМПТОМИ

Тривалі болі та біль у хребті після сну можуть бути симптомами серйозних захворювань (симптоми захворювань):
Найбільш часті причини болю в спині після сну – це остеохондроз шийного, поперекового і грудного відділу хребта. У початковій стадії біль відчувається тільки після сну. Надалі переходить в постійний, ниючий біль. Надалі виникає сильний біль у попереку віддає в ноги.
 
Ще одна причина виникнення болю вранці в спині
Одна річ, про яку мало хто знає, це те, що вранці, коли ми встаємо, ми на 1-2 см вище, ніж коли лягали спати: це відбувається тому, що хребетний стовп, що складається з хребців і міжхребцевих дисків, які виконують роль гідравлічних амортизаторів, розташованих між окремими хребцями. Вранці диски наповнені водою, яку вони виганяють в основному з раннього ранку; диски знову заповнюються вночі, викликаючи ранковий зростання, викликаючи напругу у всіх структурах спини. Тому біль у спині вранці після сну пояснюють в 50% випадків саме таким чинником.
 
Записатися на консультацію

Якщо у вас є питання або ви хочете замовити товар, потрібно заповнити поля, відправити заявку і ми вам обов'язково зателефонуємо

ЛІКУВАННЯ

Перш ніж застосовувати лікування болю в спині після сну, фахівцю необхідно буде зібрати повний анамнез стану, провести огляд і отримати відповіді на найважливіші питання:
В залежності від отриманих даних і результатів діагностики лікар призначить лікування, яке допоможе позбавитися від болю в спині та зупинити подальший розвиток захворювань. Для лікування може використовуватись медикаментозна терапія, масажі, лікувальна фізкультура, кінезотерапія та інші методи впливу.

ЛІКУВАННЯ В АКТИВ ЦЕНТР

Чого можна досягти займаючись?
 
Результат буде помітний і ви його відчуєте вже після 3 заняття, зміцніле тіло і м'язи, підвищення витривалості та сили, поліпшення сну, болю після сну зникнуть і перестануть Вас турбувати.

Актив Центр займається лікуванням болю при захворюваннях опорно-рухового апарату. Наші фахівці допоможуть Вам зорієнтуватися по діагнозу, направлять на необхідну додаткову діагностику, встановити діагноз і визначити методи лікування при цьому симптомі.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ОНЛАЙН Після отримання заявки адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.
Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для надання діагнозу, лікування або медичних рад. Вміст блога на ресурсі active-center.com.ua призначене тільки для інформаційних цілей. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем або іншим медичним працівником щодо будь-якого медичного або пов'язаного зі здоров'ям діагнозу або варіантів лікування. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.

Лікарі
Ванюшкін Віктор Валерійович
Головний вертебролог, реабілітолог "Актив-Центр" м. Київ
Плотницький Валентин Віталійович
Кінезіолог, Юмейхо-терапевт, Остеопат, Мануальний терапевт м. Київ
Марищак Олександр Сергійович
Ортопед, вертебролог м. Київ
Тиморевский Дмитро
Технік-ортопед м. Київ
Головата Ольга Вікторівна
Вертебролог, лікар невролог м. Київ
Подзорова Алла Вікторівна
Терапевт-вертебролог, лікар лікувальної фізкультури м. Київ
Запольський Володимир Валентинович
Кінезітерапевт Реабілітолог Лікар спортивної медицини (ЛФК) Вертебролог, Київ
Сапронов Олександр Михайлович
Вертебролог, головний реабілітолог - "Актив Центр" м. Львів
Терлецький Ярослав Львович
Ортопед-травматолог м. Львів
Волинська Людмила Олександрівна
Невролог-вертебролог, Рефлексотерапевт г. Київ
Олійник Роман Миколайович
Невролог м. Львів

Відгуки

До теперішнього моменту відгуків про дану послугу не було задано. Ви можете бути першим, заповнити форму