Ванюшкін Віктор Валерійович
27 відгуків

Ванюшкін Віктор Валерійович

Головний реабілітолог, кінезітерапевт

Про фахівця

Експерт рубрики "Здоров'я опорно-рухового апарату" телеканалу -  Ранок Надії.

Головний фахівець з фізичної реабілітації, кінезітерапії, вертебрології. Займається реабілітацією пацієнтів, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань і травм опорно-рухового апарату, володіє та успішно застосовує безопераційні методики в лікуванні.

Напрямки роботи:

 • Реабілітація після інсульту
 • Реабілітація після травм
 • Спеціалізація по захворюваннях і способам лікування опорно-рухового апарату

Популярні статті:

Основні симптоми протрузії

Причини викривлення хребта у дітей та дорослих

Основні симптоми плоскостопості у дорослих і дітей

Профілактика захворювань хребта

 

Ванюшкін Віктор Валерійович, магістр фізичної реабілітації та випускник Національного університету фізичного виховання і спорту України, є видатним фахівцем, який активно працює у сфері реабілітації. У 2008 році він успішно закінчив університет, проходячи практики на базах Військового госпіталю, 40-ї лікарні Швидкої допомоги, центру "Відродження" та санаторію "Жовтень". З самого початку своєї професійної кар'єри Ванюшкін розпочав практику, надаючи заняття з пацієнтами після переломів, інсультів та травм опорно-рухового апарату. Його основною метою було відновлення рухових здібностей та навичок ходьби пацієнтів за допомогою вправ та масажу. У 2013-2014 роках Ванюшкін працював у "Кінезіс Лайф" як спеціаліст з фізичної реабілітації. Він проводив заняття з пацієнтами на декомпресійних тренажерах, виконував масажі та працював у різних напрямках, включаючи протидію протрузіям та грижам, відновлення після травм та операцій, поліпшення постави. Також він успішно співпрацював із дорослими і дітьми, стикаючись з середніми і легкими формами ДЦП, постінсультними хворими та пацієнтами із розсіяним склерозом. З 2014 по 2018 роки Ванюшкін працював реабілітологом-масажистом у центрі реабілітації хребта "New Spine". Тут він виконував різноманітні види масажу, такі як загальний, розслабляючий та лімфодренажний, і вивчав методику занять на тренажері Кипарис. В подальшому він перейшов на посаду консультанта-реабілітолога, проводячи консультаційні прийоми пацієнтів з різними захворюваннями опорно-рухового апарату, хворобою Бехтєрєва, артрозами тощо. З 2018 року і по сьогоднішній день Ванюшкін Віктор Валерійович обіймає посаду головного реабілітолога і заступника директора в Центрі здоров’я хребта і стопи "Актив Центр". Він з успіхом проводить консультації з пацієнтами, допомагаючи їм у реабілітації після травм і операцій, лікуванні неврологічних захворювань та вирішенні питань стосовно ОРА. 


Освіта

 • Національний університет фізичного виховання і спорту України, факультет здоров'я, спеціальність - фізична реабілітація.
 • Кваліфікація - Магістр з фізичної реабілітації.
 • Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця "Лікувальна справа", лікар.
 • Спеціаліст по ударно хвильової терапії.

Курси

 • Методика Кінезітерапії
 • Методика Євмінова
 • Методика Кипарис
 • Лікувальна гімнастика
 • Кінезіотейпування
 • Фахівець з масажу з захворюваннями опорно-рухового апарату
 • Лікар вертебролог, реабілітолог 
 • Спеціаліст ударно - хвильової терапії

Сертифікати

Відгуки кліентів

Залишити відгук
Оцініть фахівця

Всі відгуки

Супер!

Актив Центр кинезитерапії - просто неймовірний! Після кількох сеансів я відчув значне полегшення у своєму стані. Професійні тренери, лікарі та приємна атмосфера роблять кожне заняття ефективним та приємним. Центр точно заслуговує рекомендацій!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Віктор Валерійович Ванюшкін - це висококваліфікований та досвідчений реабілітолог, який має глибокі знання та розуміння у сфері відновлення здоров'я. Він проявляє індивідуальний підхід до кожного пацієнта, уважно вислуховує їх проблеми та потреби, і враховує їх у плануванні лікування. Завдяки його професіоналізму та теплій підтримці я відчув значний прогрес у своєму відновленні. Рекомендую Віктора Валерійовича як відмінного спеціаліста у сфері реабілітації.

Віктор Ванюшкін прекрасний спеціаліст. Пояснює все доступно і зрозуміло. Після консультації отримала відповіді на всі свої питання. Прийшов час виправляти проблему, набуту роками, так як спина стала дуже турбувати.

Не знаю як висловити вдячність за допомогу. Вирішила написати відгук Віктору Валерійовичу. Звернулася до нього на консультацію з проблемою болю в спині, оніміння правої руки пальців. Я просто не могла працювати, бо не могла сидіти навіть 1 годину за комп'ютером. Численні звернення до неврологів мені нічого не принесли, тільки ліки пити і все. Почала відвідувати заняття і масаж наприкінці 2023 року. Через 3 відвідування спина перестала боліти, з рукою знадобилося більше часу, але наполегливо проходячи заняття 3 рази на тиждень близько місяця. Зараз я вже можу працювати!!!! пальці знову мене слухаються і не болить рука. Продовжую ходити на заняття. Мені дуже подобається персонал, обстановка в центрі, дружелюбність і не дивлячись ні на що, позитивний настрій людей у центрі. Рекомендую всім заняття і масажі. Це найкраще рішення, що я знайшла.

Звернулася в актив центр з болями в шиї та попереку. Пройшла курс лікування. Лікар Ванюшкін Віктор після огляду склав індивідуальну програму з урахуванням моєї проблеми. Надалі займалася з реабілітологом. Хочу подякувати особисто Миколі за індивідуальний підхід на заняттях та професійні масажі. Найголовніше, це те, що відчула покращення вже десь з 4-5 відвідування. Зараз виконую рекомендовані вправи вдома, але від занятть на дошці та тренажері звичайно кращий ефект. Обовязково , періодично буду повертатися до вас для підтримки фізичного стану.

Дуже хороші спеціалісти, причому всі - кожен у своїй сфері, від адміністратора до лікарів, і врешті, до управлінців. Виділяють достатньо часу на діагностику, багато пояснюють в тому числі, як працювати самостійно, не прописують зайвого. Після рекомендованої програми мені помітно легше. Дякую.

Несттеопимая боль от ягодицепоноге, колено. Мучаюсь 3 месяца, Прошу, помогите