Автор:
Головний вертебролог, реабілітолог "Актив-Центр" м. Київ
Редактор:
Терапевт-вертебролог, лікар лікувальної фізкультури м. Київ
Оновлено: 05.07.2022

Вартість консультації ортопеда у м. Київ – 400 грн. (до 45 хвилин); м. Львів – 300 грн. (до 45 хвилин)

Вартість консультації вертебролога у м. Київ – 400 грн. (до 45 хвилин); м. Львів – 300 грн. (до 45 хвилин)

Вартість консультації невролога в м. Київ - 400 грн. (до 45 хвилин); м. Львів – 300 грн. (до 45 хвилин)

Вертебролог

Коли відвідувати лікаря вертебролога?

 • при болях і дискомфорті в шиї
 • болю в середній частині спини
 • біль і дискомфорт в попереку
 • порушення постави та сколіоз, сколіоз у дітей
 • деякі види головного болю і запаморочення
 • зниження пам'яті
 • деякі види шуму у вухах

Невролог

 • Невролог займається діагностикою та лікуванням хвороб опорно-рухового апарату, пов'язаних з нервовою системою.
Записатися на консультацію

Якщо у вас є питання або ви хочете замовити товар, потрібно заповнити поля, відправити заявку і ми вам обов'язково зателефонуємо

Реабілітолог

 • Реабілітолог займається розробкою методик відновлення і реалізує їх в процесі роботи з пацієнтами. Основним завданням педагога є максимально повне відновлення порушених в результаті травми або захворювання функцій організму.

Ортопед

Лікар проводить діагностику, профілактику і терапію проблем опорно-рухової системи: кісток, суглобів, зв'язок, м'язів.

​​​​​​​Основа і запорука ефективного лікування - це якісна, кваліфікована консультація. Досвідчені фахівці Актив Центру дадуть повну консультацію по кращому розв'язання проблеми опорно-рухового апарату. Актив Центр пропонує консультації лікарів ортопед, невролог (невропатолог), вертебролог, реабілітолог, кинезітерапевт, кінезіолог з фізичної реабілітації.

Лікарі займаються діагностикою захворювань опорно-рухового апарату людини, до якого відносяться кістки, м'язи, сухожилля і зв'язки. Це можуть бути як пошкодження внаслідок травм, а також вроджені та набуті захворювання та деформації компонентів опорно-рухової системи. Поставить або підтвердить діагноз, дасть свої рекомендації щодо повного розв'язання проблеми. Працюючи спільно з реабілітологами з фізичної консультації, лікарі складуть дієвий план лікування.

Фізична реабілітація займає чільне місце в суспільстві та використовується, як оздоровчий і профілактичний засіб з метою комплексного відновлення фізичного здоров'я та працездатності при лікуванні хвороби, так і після травм і операцій. Велика кількість захворювань не вимагає оперативного та медикаментозного втручання, а відновлення втрачених правильних функцій організму можна провести поетапне відновлювальному режимі. Основною формою відновлення є система спеціальних вправ з використанням різних методик впливу.

Запишіться на консультацію та діагностику в один з Актив Центрів!  Не допустіть стану, коли вже потрібно тільки оперативне втручання. Наші фахівці підберуть необхідний комплекс послуг, ми повернемо Вам радість руху без болю! Ми гарантуємо ефективність лікування! 96 % наших клієнтів повністю позбавляються від симптомів захворювання.

Захворювання та стани, з якими ми успішно працюємо: біль у шиї, біль у спині, біль у попереку, поперековий остеохондроз, остеохондроз шийний, грудний остеохондроз, сколіоз, остеохондроз, грижа хребта, спондилолістез, спондильоз, радикуліт, кіфоз, лордоз, викривлення хребта, грижа Шморля, хвороба Бехтерева, болі в стопі, плоскостопість, кісточка на нозі (шишка, Halgus Valgus), варусна деформація стопи, вальгусна і варусна деформація стопи, варикозна хвороба ніг, набряк ніг, артроз колінного суглоба, артрит....

Консультації лікарів проходить в кілька етапів:

​​​​​​​​​​​​​​

Перший етап - збір анамнезу. Основний метод дослідження. Відомості про симптоми, перенесених захворюваннях (операціях, травмах), умови життя, хронічних патологій, спадковості дозволить поставити або підтвердити діагноз, знайти причини розвитку захворювання. Жоден лікар не може знати та відчувати, що Ви відчуваєте самі. Лікар докладно розпитує про те, коли виникли ознаки захворювання, якими симптомами супроводжується і як змінилося загальний стан здоров'я. Так само враховується інформація про травми та попередніх хірургічних втручаннях. Для складання загальної картини фахівця важливий спосіб життя людини, стиль харчування, спадковість тощо Якщо у Вас є попередні поставлені діагнози інших фахівців, висновки, аналізи, знімки. Обов'язково візьміть з собою!

 • Додаткова діагностика (МРТ, КТ, УЗД) призначається лікарем тільки у разі необхідності. Партнерами Актив Центр є тільки найкращі та надійні діагностичні центри з найкращим обладнанням.
 • Рентгенографія – обстеження кісткових структур відбувається за допомогою рентгенівських променів. Цей вид діагностики інформативний для обстеження переломів хребта, допомагає виявити пухлини та інфекційні ураження хребетного стовпа, досліджувати остеохондроз.
 • Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – один з найбільш високо інформативних і безпечних способів обстеження. За допомогою електромагнітних хвиль досліджуються м'які тканини, нервові структури, внутрішні органи, м'язові волокна і зв'язки. Так само МРТ дозволяє фахівцю виявити такі патологічні стани, як стеноз хребтового каналу, міжхребцеву грижу, дегенеративні зміни в міжхребцевих дисках.
 • Комп'ютерна томографія (КТ) – дозволяє досліджувати кісткові структури, м'які тканини та внутрішні органи за допомогою рентгенівського випромінювання. Є найбільш ефективним способом визначення патологій у кістковій системі. Отримана інформація проходить комп'ютерну обробку, після чого виходять зображення у вигляді поздовжніх, поперечних зрізів

Другий етап - фізикальне обстеження (огляд пацієнта, пальпація з приділенням уваги локації болю, рухливості, сили м'язів, сухожилкові рефлексів). Цей етап дозволяє медику поставити попередній діагноз і скласти індивідуальний план подальшого обстеження.

Третій етап - фіксація зовні помітних змін. Робиться знімок до початку проходження курсу реабілітації, під час проходження відновлюють програм і по завершенню лікування фахівці відстежують динаміку позитивних змін у стані здоров'я хребта. І Ви навіть зможете самі оцінити свій результат, поглянувши на фотографії.

Четвертий етап - діагностика стоп, входить в консультацію будь-якого спеціаліста. Проводиться з допомогою плантографа комп'ютерного або мембранного (вибір апарату для діагностики залишає за собою лікар, орієнтуючись на вік і проблему клієнта). Діагностика дозволяє зі 100% точністю виявити можливі відхилення в стопі та визначити вплив на хребет, а так само максимально точно підібрати ортопедичні устілки. Замовити вироби або придбати готовий виріб Ви зможете так само у нас в Актив Центрі. Досвідчені фахівці Актив Центру проведуть сканування стопи з допомогою професійного комп'ютерного німецького пантографа (Актив Центр на проспекті Оболонському 1) або на спеціальному чорнильному плантографові (Актив Центр на вул. Петра Запорожця 26 «а», проспект Палладіна, 20, проспект Оболонський 1), яке займе всього 8-9 хвилин.

П'ятий етап - спільний етап роботи реабілітолога і лікарів, використовуючи всі дані та знання фахівці складають найбільш ефективний план лікування, індивідуальну програму оздоровлення і відновлення, а так само рекомендують тривалість курсу і дають рекомендації по додатковім процедурам.

 Важливо: Заняття формуються індивідуально для кожного клієнта. Програми представлені на сайті представлені для ознайомлення.

Актив Центр пропонує лікування хвороб опорно-рухового апарату та лікування порушень опорно-рухового апарату у Києві.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ОНЛАЙН Після отримання заявки адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.
Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для надання діагнозу, лікування або медичних рад. Вміст блога на ресурсі active-center.com.ua призначене тільки для інформаційних цілей. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем або іншим медичним працівником щодо будь-якого медичного або пов'язаного зі здоров'ям діагнозу або варіантів лікування. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.

Лікарі
Ванюшкін Віктор Валерійович
Головний вертебролог, реабілітолог "Актив-Центр" м. Київ
Плотницький Валентин Віталійович
Кінезіолог, Юмейхо-терапевт, Остеопат, Мануальний терапевт м. Київ
Марищак Олександр Сергійович
Ортопед, вертебролог м. Київ
Тиморевский Дмитро
Технік-ортопед м. Київ
Головата Ольга Вікторівна
Вертебролог, лікар невролог м. Київ
Подзорова Алла Вікторівна
Терапевт-вертебролог, лікар лікувальної фізкультури м. Київ
Сапронов Олександр Михайлович
Вертебролог, головний реабілітолог - "Актив Центр" м. Львів
Волинська Людмила Олександрівна
Невролог-вертебролог, Рефлексотерапевт г. Київ
Олійник Роман Миколайович
Невролог м. Львів
Трухан Валерій Миколайович
Ортопед, Остеопат-кінезітерапевт. Реабілітолог-масажист м. Київ

Відгуки

Рейтинг: 5 відгуків 5 на основі 2 відгуків

15.11.2017

Был на приеме у реабилитолога в этом центре, получил в 1000 раз больше информации чем на пройденных консультациях у двух ортопедов, а то умеют только таблетки многие прописывать.