Автор:
Головний реабілітолог, кінезітерапевт
Редактор:
Лікар вертебролог. Лікар спортивної медицини
Оновлено: 25.03.2024

Чому консультація лікаря обов'язкова перед початком занять в "Актив Центр"

Наші пріоритети спрямовані на забезпечення Вам позитивних змін під час лікування та занять у нас кінезітерапією, а головною метою є ваше повноцінне відновлення. Досвідчені фахівці в Актив Центр забезпечують всебічну оцінку вашого стану, це гарантує індивідуальний підхід і є необхідним для складання програми занять, запобігає травмам і забезпечує оптимальні результати для вашого хребта.

Крім того, у разі потреби вертебролог направить на необхідну діагностику в клініки партнерів Актив Центр:

 • Рентгенографія дає змогу детально вивчити кісткові структури і виявити переломи, деформації або аномалії.
 • Магнітно-резонансна томографія (МРТ) надає високоякісні зображення м'яких тканин, таких як суглоби і сухожилля, що корисно для детальної діагностики травм і запальних процесів.
 • Комп'ютерна томографія (КТ) може бути застосована для більш детального вивчення кісткових структур.
 • Лабораторні аналізи, такі як загальний аналіз крові та біохімічні тести, також можуть бути призначені для виявлення запалень або інших патологій.
 • Ультразвукові дослідження для оцінки м'яких тканин і суглобів, а також функціональні тести для визначення рівня рухливості та ступеня деформації.

У підсумку, комплексне використання цих методів дає лікарю можливість точніше поставити діагноз і розробити ефективний план лікування для пацієнта.

Консультація вертебролога

Лікар вертебролог - це фахівець, який присвятив свою практику діагностиці та лікуванню захворювань хребта. В "Актив Центр" наші вертебрологи - досвідчені фахівці, професіонали, які мають глибоке розуміння структури хребта та опорно-рухової системи. 

Компетенції лікаря вертебролога:

Діагностика захворювань: лікар-вертебролог в "Актив Центр" проводить збір скарг пацієнта, проводить фізикальну діагностику (комплекс діагностичних заходів, що виконуються лікарем з метою постановки діагнозу), встановлює діагноз. У разі потреби направляє на діагностику різних проблем, як-от остеохондроз, сколіоз, грижі дисків та інші.

 • Розробка індивідуальних планів лікування: кожен пацієнт отримує персоналізований план лікування, що враховує його унікальні особливості та потреби.
 • Застосування сучасних методів лікування: лікарі використовують передові методи, такі як кінезітерапія, масаж, фізіотерапія, ударно-хвильова терапія, остеопатія для досягнення оптимальних результатів.
 • Запобігання та реабілітація: лікар-вертебролог допомагає не тільки в лікуванні, а й у профілактиці захворювань, а також у реабілітації після травм і операцій.

Коли звернутися до лікаря вертебролога:

- У разі болю в спині та шиї.
- У разі порушень постави та деформацій хребта, стопи.
- У разі травм, вивихів та інших проблем опорно-рухової системи.

Хто проводить консультацію?

Вертебролог з 15 річним досвідом роботи в галузі фізичної реабілітації - Подзорова Алла Вікторівна.

Записатися на консультацію

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію, потрібно заповнити поля, відправити заявку і ми вам обов'язково зателефонуємо

Консультація ортопеда

Лікар-ортопед - це фахівець, що спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань опорно-рухової системи. В "Актив Центр" наші лікарі-ортопеди - це професіонали, які забезпечують високоякісну медичну допомогу для турботи про ваше здоров'я.

Компетенції лікаря ортопеда:

Діагностика та лікування захворювань хребта, суглобів: лікар-ортопед в "Актив Центр" проводить консультацію, огляд і збір анамнезу, скарг пацієнта та розробляє ефективні методи лікування протрузій, міжхребцевих гриж, викривлення постави, артритів, артрозів та інших ортопедичних захворювань.

 • Лікування та діагностика стопи: проводить діагностику стопи на мембранному плантографі, визначає вид деформації і дає всі рекомендації щодо методів корекції.
 • Корекція деформацій і постави: фахівці нашого центру активно займаються корекцією деформацій і порушень постави.
 • Лікування після травм і вивихів, операцій: лікарі-ортопеди в "Актив Центр" спеціалізуються на реабілітації після травматичних ушкоджень, включно з вивихами, розтягненнями і переломами.
 • Реабілітація та профілактика: ортопедична реабілітація після операцій і травм, а також профілактичне втручання допомагають підтримувати здоров'я опорно-рухової системи.

Коли звернутися до лікаря-ортопеда:
- У разі болю в суглобах і спині.
- У разі деформацій і болю в ходьбі.
- У разі порушень постави та форми кінцівок.

Хто проводить консультацію?

Лікар ортопед з 10 річним досвідом роботи в галузі ортопедії, з 2004 року - оперуючий хірург-ортопед - Марищак Олександр Сергійович

Консультація невролога​​​​​​​

Лікар-невролог - це медичний фахівець, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань нервової системи. В "Актив Центр" наші лікарі-неврологи надають кваліфіковану медичну допомогу для підтримки вашого нервового здоров'я.

Компетенції лікаря невролога:

Діагностика неврологічних захворювань: Лікар-невролог в "Актив Центр" здійснює детальну діагностику захворювань, таких як головні болі, болі в спині та інші неврологічні розлади.

 • Лікування головного болю та мігрені. 
 • Турбота про периферичну нервову систему: Лікарі-неврологи в "Актив Центр" спеціалізуються на лікуванні захворювань периферичної нервової системи, таких як неврити та невралгії.
 • Діагностика та лікування спинномозкових захворювань: фахівці оцінюють і лікують захворювання спинномозкового каналу, забезпечуючи комплексний підхід.

Коли звернутися до лікаря-невролога:

- У разі частих головних болів і мігрені.
- У разі болю в спині та шиї.
- У разі розладів сну та чутливості.

Консультація реабілітолога, фізіотерапевта

Лікар-фізіотерапевт і реабілітолог - це висококваліфікований фахівець, що спеціалізується на фізичній терапії та реабілітації. В "Актив Центр" наші лікарі забезпечують комплексний підхід до турботи про ваше здоров'я та відновлення після травм і операцій.

Компетенції лікаря фізіотерапевта:

 • Виявлення захворювань опорно-рухового апарату, порушення в роботі суглобів. 
 • Індивідуальні програми відновлення: лікарі в "Актив Центр" розробляють персоналізовані програми реабілітації, враховуючи унікальні потреби кожного пацієнта.
 • Застосування сучасних методів фізіотерапії: експерти використовують передові методи фізіотерапії для поліпшення рухливості, зняття болю і відновлення функцій організму.
 • Лікування після травм і операцій: лікарі-реабілітологи в "Актив Центр" спеціалізуються на реабілітації після травм, операцій і захворювань опорно-рухової системи.
 • Профілактичні програми: лікарі допомагають розробляти профілактичні програми для запобігання повторенню травм і підтримки здоров'я.​​​​​​​

Коли звернутися до лікаря-фізіотерапевта та реабілітолога?

- За необхідності відновлення після операцій.
- У разі хронічних болів і обмеження рухливості.
- У разі реабілітації після травм і переломів.

Лікарі-фізіотерапевти та реабілітологи в "Актив Центр" готові запропонувати вам індивідуальні та ефективні програми відновлення. Довіртеся професіоналам для оптимізації вашого здоров'я та активного способу життя.

Хто проводить консультацію?

Лікар фізіотерапевт, провідний фахівець "Актив Центр" з 16 річним досвідом роботи в реабілітації опорно-рухового апарату - Ванюшкін Віктор Валерійович.  

​​​​​​​Лікар фізіотерапевт-реабілітолог, старший фахівець "Актив Центр" з 13 річним досвідом роботи у сфері реабілітації опорно-рухового апарату - Литвин Микола Степанович

​​​​​​​Консультація кінезіолога, юмейхо-терапевта, остеопата​​​​​​​​​​​​​​

Лікар-кінезіолог і юмейхо-терапевт - це висококваліфікований фахівець, що спеціалізується на фізичній терапії та застосуванні інноваційних методик, таких як юмейхо.​​​​​​​

Компетенції лікаря фізіотерапевта:

Корекція рухових порушень: Лікар-кінезіолог допомагає пацієнтам долати болі в суглобах, покращувати координацію та відновлювати нормальну функцію м'язів.

​​​​​​​Коли звернутися до лікаря-кінезіолога та юмейхо терапевта:
- У разі м'язових затисків і защемлень.
- У разі болю в спині, шиї та суглобах.
- У разі бажання поліпшити координацію.​​​​​​​

​​​​​​​Хто проводить консультацію?​​​​​​​

Лікар кінезіолог, юмейхо-терапевт, провідний фахівець "Актив Центр" з 11 річним досвідом роботи в галузі реабілітації та фізичного відновлення - Плотницький Валентин Віталійович.

Остеопат, фахівець з тілесно-орієнтованої реабілітації тіла з 15 річним досвідом роботи у сфері реабілітації опорно-рухового апарату - Батюк Роман Владиславович

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ОНЛАЙН Після отримання заявки адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.
Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для надання діагнозу, лікування або медичних рад. Вміст блога на ресурсі active-center.com.ua призначене тільки для інформаційних цілей. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем або іншим медичним працівником щодо будь-якого медичного або пов'язаного зі здоров'ям діагнозу або варіантів лікування. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.

Лікарі
Ванюшкін Віктор Валерійович
Головний реабілітолог, кінезітерапевт
Тиморевский Дмитро
Технік-ортопед
Подзорова Алла Вікторівна
Лікар вертебролог. Лікар спортивної медицини
Литвин Микола Степанович
Старший реабілітолог, кінезітерапевт

Відгуки

Рейтинг: 5 відгуків 5 на основі 2 відгуків

15.11.2017

Был на приеме у реабилитолога в этом центре, получил в 1000 раз больше информации чем на пройденных консультациях у двух ортопедов, а то умеют только таблетки многие прописывать.