Автор:
Головний вертебролог, реабілітолог "Актив-Центр" м. Київ
Оновлено: 28.11.2017

ДІАГНОСТИКА

Знайти грижу дуже складно і для діагностики використовуються радіологічні дослідження, а так само рентген або магнітно-резонансний томограф (МРТ), комп'ютерна томографія (КТ).

Записатися на консультацію

Якщо у вас є питання або ви хочете замовити товар, потрібно заповнити поля, відправити заявку і ми вам обов'язково зателефонуємо

ПРИЧИНИ

Зараз неясно, які можуть бути причини грижі Шморля. Однак деякі недавні дослідження показали, що утворення цих вузликів можна простежити до травми, яку відчуває пацієнт протягом свого життя. Інші теорії також стверджують, що грижа Шморля може вже бути присутнім з народження. Підбиваючи підсумки можна стверджувати, що грижа Шморля належати до категорії «внутрішній грижі».

ЛІКУВАННЯ

Лікування грижі шморля.

Застосовувані методи лікування грижі шморля мають широкий спектр і залежать від тяжкості та стану грижі. Якщо симптоми не є серйозними, методи здебільшого консервативні та медикаментозні. Часто досить відпочинку, прийому ліків, фізіотерапії, спеціальна гімнастика при грижі шморля. Якщо консервативних методів недостатньо або малоефективні, тоді як вилікувати грижу шморля зможе підказати тільки кваліфікований лікар. Це операція на черевній малоінвазивний хірургії (лазерна) або маніпуляції, спрямовані на відтворення всередині суглобового простору і зменшення будь-яких нервових закінчень в шийних поперекових і відділах. Природно, є більш інвазивні методи лікування, які в основному спрямовані на відновлення висоти диска, правильне сагітальне вирівнювання поперекового відділу хребта і, можливо, виправлення інших аномалій. Враховуючи широкий спектр станів та складності ситуацій, лікування може бути індивідуально в кожному конкретному випадку. Якщо ви відчуваєте які-небудь симптоми, які можуть бути грижею, наша рада, - звернутися за негайної медичної консультації, яка може запропонувати конкретні обстеження, щоб допомогти вам правильно діагностувати проблему і, в результаті, дізнатися, які можуть бути найбільш підходящі методи лікування.

ЛІКУВАННЯ В ЦЕНТРІ АКТИВ

► Лікувальна гімнастика головним чином полягає в правильному підборі вправ, спрямованих на збільшення сили прямих м'язів спини та м'язів кора, з метою формування власного корсета з м'язів для стабілізації та так само вправа на витягування різних відділів хребта. Виконання вправ вимагає суворого дотримання правильної техніки, всі вправи виконуються повільно, плавно, без різких ривків, без скручування корпусу, додаткових великих ваг. На перших заняттях всі вправи виконуються тільки з власною вагою. При фізичних навантаженнях збільшується кровообіг і кровопостачання хребта, стимулюються обмінні процеси, що своєю чергою покращує процеси відновлення (регенерація) у хрящовій і кістковій тканинах.
Грижа шморля може спричинити розвиток інших захворювань, тому важливо приділяти увагу своєму здоров'ю. В Актив Центрі Ви завжди зможете отримати кваліфіковану консультацію фахівця по всіх захворювань опорно-рухового апарату, дізнатися, як впоратися і як лікувати радикуліт, грижу міжхребцевого диска, протрузії, остеохондроз, сколіоз, знайти гарну поставу, здорову опору стопи та здоров'я всього організму.
 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ОНЛАЙН Після отримання заявки адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.
Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для надання діагнозу, лікування або медичних рад. Вміст блога на ресурсі active-center.com.ua призначене тільки для інформаційних цілей. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем або іншим медичним працівником щодо будь-якого медичного або пов'язаного зі здоров'ям діагнозу або варіантів лікування. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.

Лікарі
Ванюшкін Віктор Валерійович
Головний вертебролог, реабілітолог "Актив-Центр" м. Київ
Плотницький Валентин Віталійович
Кінезіолог, Юмейхо-терапевт, Остеопат, Мануальний терапевт м. Київ
Марищак Олександр Сергійович
Ортопед, вертебролог м. Київ
Тиморевский Дмитро
Технік-ортопед м. Київ
Головата Ольга Вікторівна
Вертебролог, лікар невролог м. Київ
Подзорова Алла Вікторівна
Терапевт-вертебролог, лікар лікувальної фізкультури м. Київ
Запольський Володимир Валентинович
Кінезітерапевт Реабілітолог Лікар спортивної медицини (ЛФК) Вертебролог, Київ
Сапронов Олександр Михайлович
Вертебролог, головний реабілітолог - "Актив Центр" м. Львів
Терлецький Ярослав Львович
Ортопед-травматолог м. Львів
Волинська Людмила Олександрівна
Невролог-вертебролог, Рефлексотерапевт г. Київ
Олійник Роман Миколайович
Невролог м. Львів

Відгуки

До теперішнього моменту відгуків про дану послугу не було задано. Ви можете бути першим, заповнити форму