Автор:
Головний реабілітолог, кінезітерапевт
Редактор:
Лікар вертебролог. Лікар спортивної медицини
Оновлено: 11.03.2024

Діагностика стопи в Києві

Здорова стопа - це опора для всього скелета людини! Актив Центр хребта і стопи пропонує комплексний, сучасний підхід - діагностика стопи, підбір і виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок.

Про стопу

 • Стопа людини - це складна і вишукана конструкція, що несе не тільки вагу тіла, а й відіграє ключову роль у забезпеченні рухливості та стабільності людини. Ця анатомічна частина несе на собі тягар повсякденних рухів, від простого ходіння до складніших активностей, таких як біг, стрибки і повороти.
 • Понад 100 сухожиль, зв'язок і м'язів у стопі працюють в узгодженому ритмі, забезпечуючи плавність рухів і підтримуючи природні арки стопи. Кожна частина стопи має свою функцію: п'яткова кістка утворює структуру п'яти, а арки - медіальна, бічна та поздовжня - надають опору й амортизацію.
 • Стопа також виконує важливу функцію в підтримці рівноваги та координації рухів. Більшість м'язів, відповідальних за стабільність і основні рухи, розташовані в нижній частині ноги, що робить стопу ключовим елементом у процесі пересування.
 • Зміни в стопі можуть вплинути на загальну анатомію і функціональність ніг, а також спричинити проблеми з хребтом та іншими частинами опорно-рухової системи. Таким чином, розуміння ролі стопи в русі людини не тільки важливе для підтримання здоров'я ніг, а й для забезпечення повноцінної активності людини в повсякденному житті.

Кому необхідна діагностика стоп? ​​​​​​​

​​​​​​​Дітям і підліткам. Рекомендується проходити дослідження раз на пів року, для контролю над правильним формуванням стопи, особливо в разі наявності плоскостопості або захворювань стопи у близьких родичів, за наявності патологій опорно-рухового апарату.
Дорослим. За наявності: симптомів болю, за наявності захворювань опорно-рухового апарату, зовні помітної деформації стопи і пальців, важкої роботи, пов'язаної з тривалим знаходженням на ногах, професійні або аматорські спортивні навантаження, після перенесених травм або операцій.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО СТОПІ 400 ГРН.
ЗАМОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ОРТОПЕДИЧНИХ УСТІЛОК КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА ​​​​​​​

​​​​​​​Показання до використання індивідуальних ортопедичних устілок​​​​​​​​​​​​​​

У яких ситуаціях потрібне проведення діагностики стану стоп:

 • За наявності поздовжньої, поперечної або змішаної плоскостопості, яка характеризується сплощенням склепінь стопи до того, як вона повністю прилягає до підлоги;
 • За наявності "діабетичної стопи";
 • За наявності болю, судом і відчуття тяжкості в м'язах ніг і стопі наприкінці дня або при збільшенні фізичного навантаження. Ці болі часто поширюються від стопи до гомілки;
 • У разі утворення мозолів і натоптишів;
 • За наявності вальгусної деформації (Hallux valgus);
 • У разі збільшення об'єму гомілкостопа;
 • У разі відновного процесу після операцій і лікування;
 • У разі неправильного формування стопи в дитячому віці;
 • У разі носіння взуття на високих підборах і вікових змін.

Основні ознаки, за яких необхідно пройти діагностику стоп

 • Важливість профілактичної "діагностики стопи" стає незаперечною за наявності певних ознак, що сигналізують про можливі проблеми з цією частиною опорно-рухової системи. Підкреслимо основні ознаки, за яких рекомендується пройти діагностику стопи для забезпечення здоров'я та комфорту в русі.
 • Біль і дискомфорт. Періодичні або постійні болі в ділянці стопи, особливо після фізичних навантажень, можуть свідчити про необхідність діагностики стопи для виявлення можливих причин. Процес діагностики захворювань стопи включає в себе обстеження, лікар може направити на додаткові дослідження з використанням методів вимірювання тиску під час ходьби, а також, за необхідності, медичні зображення, такі як рентген або магнітно-резонансна томографія. Такий комплексний підхід забезпечує точне виявлення різних захворювань стопи, включно з артрозом і діабетичною стопою, що стає основою для розробки персоналізованих планів лікування.
 • Зміни архітектури стопи. Якщо помічені зміни у формі стопи, як-от плоскостопість або деформації, рекомендується звернутися до фахівця для проведення діагностики стопи.Боли в голени и спине. Проблемы со стопами могут вызывать боли, распространяющиеся по голени и даже в область спины. Это является сигналом о возможных нарушениях, подлежащих диагностике стопы.
 • Формирование мозолей и натоптышей. Если на стопах появляются мозоли и натоптыши, это может быть признаком избыточного давления, требующего анализа при помощи диагностики стопы.
 • Неправильне положення стопи в дитинстві. Якщо у дітей спостерігаються аномалії в розвитку стопи, батьки повинні звернутися до лікаря для проведення діагностики стопи та запобігання можливих проблем у майбутньому.
 • Діабет та інші хронічні захворювання. У контексті захворювань стопи, особливо важлива діагностика діабетичної стопи. У пацієнтів з діабетом стопи стають схильні до ризику ускладнень, таких як виразки, інфекції і навіть ампутації. Ретельна діагностика діабетичної стопи дає змогу виявити початкові ознаки ушкоджень, відстежувати динаміку і вживати необхідних заходів для запобігання ускладнень.
 • Артроз, або дегенеративно-дистрофічне захворювання суглобів, часто зачіпає стопу, спричиняючи больові відчуття, обмеження рухливості та деформації. Ефективна діагностика артрозу стопи дає змогу рано виявити симптоми, застерігаючи від прогресування захворювання і забезпечуючи своєчасне втручання для підтримки здоров'я стопи. Таким чином, систематична діагностика захворювань стопи є першим етапом у забезпеченні турботи про здоров'я стопи. Раннє виявлення артрозу, діабетичної стопи та інших станів дає змогу вчасно вживати заходів для запобігання прогресуванню захворювань і підтримки повноцінної рухливості та комфорту в повсякденному житті.
Записатися на консультацію

Якщо ви бажаєте записатися на консультацію, потрібно заповнити поля, відправити заявку і ми вам обов'язково зателефонуємо

Чому необхідно носити ортопедичні устілки і регулярно проходити діагностику стопи

 • Носити чи не носити ортопедичні устілки - питання, що заслуговує на увагу, особливо коли йдеться про турботу про здоров'я ніг. Ноги відіграють ключову роль у підтримці нашої активності, і від їхнього стану залежить загальне фізичне благополуччя. Розглянемо, як "діагностика стопи" може бути важлива в контексті використання ортопедичних устілок.
 • Однією з поширених проблем, з якою стикаються люди, які не використовують ортопедичні устілки, є плоскостопість. Цей стан характеризується втратою або недостатньою аркою стопи, що може призвести до неправильного розподілу ваги і перевантаження певних ділянок стопи. Діагностика стопи дає змогу виявити подібні проблеми та визначити необхідність застосування ортопедичних устілок для їхньої корекції.
 • Без використання ортопедичних устілок можливий розвиток болю в ногах, особливо під час тривалих навантажень. Стопи не отримують достатньої підтримки та амортизації, що може призвести до втоми, болю в ділянці стопи, гомілки і навіть спини. Діагностика стопи дає змогу виявити особливості анатомії та структури стопи, що є важливим етапом у визначенні необхідності ортопедичних втручань.
 • Нехтування використанням ортопедичних устілок також може посилити проблеми з суглобами. Неправильна підтримка стопи може призвести до нерівномірного зносу суглобів і, в кінцевому підсумку, до різних захворювань, таких як артрит. Діагностика стопи може надати інформацію про стан суглобів і допомогти в попередженні ускладнень.
 • Невикористання ортопедичних устілок особливо ризиковане для людей з певними медичними станами, такими як плоскостопість або діабет. У цих випадках правильна підтримка і амортизація можуть відігравати вирішальну роль у запобіганні ускладнень. Тому діагностика стопи стає вкрай важливим етапом у розробці персоналізованих підходів до використання ортопедичних засобів.

Диагностики стоп в Киеве в "Актив Центр"

Професійна діагностика стопи в "Актив Центр" за наявності вищезазначених ознак дає змогу вчасно виявити проблеми, запобігти їхньому розвитку та забезпечити оптимальне функціонування цієї важливої частини людського тіла. Ознайомлення з вищевказаними ознаками може стати основою для піклування про здоров'я стоп і забезпечення активного та комфортного життя.

Ціна консультації та діагностики

Замовлення індивідуальних ортопедичних устілок 20-30 хвилин Консультація лікаря при замовленні індивідуальних ортопедичних устілок - БЕЗКОШТОВНА.  Оплачується тільки вартість індивідуальних ортопедичних устілок. 
Консультація фахівця зі стопи 20-30 хвилин Консультація без замовлення індивідуальних ортопедичних устілок - 400 грн.  

Діагностика стоп на мембранному плантографі

​​​​​​​​​​​​​​Діагностика стану стопи стала більш точною та ефективною завдяки використанню мембранного плантографа Otto Bock. Цей інноваційний пристрій виробництва Німеччина надає інформацію про навантаження, розподіл тиску та архітектуру стопи, що є важливим кроком у забезпеченні якісної оцінки та аналізу стану цієї важливої частини опорно-рухової системи.
Мембранний плантограф Otto Bock являє собою планшет-мембрану, спроектований спеціально для професійного використання, для точного вимірювання статичних параметрів стопи. Система використовує тиск, що передається чутливими мембранами, щоб створити зображення навантаження на стопу. Цей пристрій дає змогу фахівцям проводити аналіз ділянок стопи, виявляти нерівномірності в розподілі тиску, високі точки тиску та інші аспекти, які можуть свідчити про проблеми з анатомією, архітектурою стопи або структурою ходи.
Процес діагностики стопи на мембранному плантографі Otto Bock забезпечує спеціалістів цінною інформацією для розроблення індивідуальних рішень, як-от ортопедичні устілки або рекомендації з корекції ходи. Ця технологія дає можливість детально вивчати динаміку стопи, що важливо для більш точного виявлення і вирішення проблем, пов'язаних з опорно-руховою системою.
Таким чином, діагностика стопи на мембранному плантографі Otto Bock представляє передовий метод у сфері оцінки стану стопи, забезпечуючи фахівцям і пацієнтам більш повне розуміння фізіології та функцій цієї важливої анатомічної частини.
Діагностика стоп на мембранному плантографі Otto Bock (Німеччина) статика - доступна на всіх Актив Центр за попереднім записом КОНТАКТИ (М. Оболонь, М. Академмістечко, М. Позняки, М. Осокорки, Воскресенка). Консультація лікаря при замовленні ортопедичних устілок - БЕЗКОШТОВНА.  Процедура проходження плантографічного дослідження стопи на німецькому мембранному плантографі Otto Bock (Німеччина) займе близько 15-30 хвилин. 

Важливо! При замовленні ортопедичних устілок береться - 100% готівкова передоплата після консультації лікаря. Індивідуально виготовлений товар не підлягає поверненню. гарантія поширюється на виробничий брак протягом 14 днів після купівлі товару і наявності чека на придбаний ортопедичний засіб. 

Діагностика стоп - 3 D відбиток стопи за допомогою ортопедичної піни - 3 D устілки

Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

1 етап - Спеціаліст збирає всі необхідні дані щодо стану здоров'я, фізичного стану, скарги, симптоми.
2 етап - Візуальний огляд стану стоп і ніг. У разі потреби перевіряється положення таза (на перекіс), у разі потреби призначаються додаткові методи діагностики.
3 етап - Діагностика на плантографі. Клієнт стає босими ногами на пристосування (плантограф), який являє собою перекидну рамку з гумовою рельєфною мембраною. Під впливом навантаження від стопи на мембрану виходить дуже інформативний відбиток, що дає можливість отримати фахівцеві для визначення зон перевантажень по стопі.
4 етап - Аналіз даних.
5 етап - Видача експертного висновку. За результатами діагностики стопи лікар призначить необхідний виріб для замовлення індивідуальної ортопедичної устілки. "Актив Центр" виготовить для Вас індивідуальний виріб з урахуванням всіх показань діагностичного обладнання. У нас Ви зможете подивитися, вибрати і замовити ортопедичні устілки більш, ніж з 12 варіантів заготовок.  Детальніше Індивідуальні ортопедичні устілки
На закінчення, носити ортопедичні устілки - це не просто модний тренд, а невід'ємна частина турботи про здоров'я ніг. Їхнє використання може запобігти безлічі проблем, забезпечуючи правильну підтримку, амортизацію і поліпшене благополуччя для вашого найважливішого рухового знаряддя.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ОНЛАЙН Після отримання заявки адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.
Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для надання діагнозу, лікування або медичних рад. Вміст блога на ресурсі active-center.com.ua призначене тільки для інформаційних цілей. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем або іншим медичним працівником щодо будь-якого медичного або пов'язаного зі здоров'ям діагнозу або варіантів лікування. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.

Лікарі
Ванюшкін Віктор Валерійович
Головний реабілітолог, кінезітерапевт
Тиморевский Дмитро
Технік-ортопед
Подзорова Алла Вікторівна
Лікар вертебролог. Лікар спортивної медицини
Литвин Микола Степанович
Старший реабілітолог, кінезітерапевт
Джулай Денис Валерійович
Реабілітолог-масажист

Відгуки

Рейтинг: 5 відгуків 5 на основі 2 відгуків

29.06.2017

Здравствуйте, была у вас на консультации и диагностике. Обследование мне очень понравилось. Заказала стельки и диагностика правда была бесплатной. Спасибо за стельки.

15.11.2017

До чего дошел прогресс. раньше не задумывался о ногах, какие там стельки и тд. Пока не стали болеть ноги) Советую пройти диагностику и узнать о своих ногах больше) за стельки спасибо, отлично ходить.

19.12.2017

Прошел диагностику, дали распечатку диагноза, рекомендации, заказал стельки. Ношу сейчас, ноги стали уставать и болеть меньше, уже привык к ним, первое время болели. Весной еще 1 закажу, более тонкие. Рекомендую компанию.

20.11.2023

Диагностику стопы проводил врач Подзорова А. В., её консультация мне понравилась. Очень толковая. По её рекомендации заказала ортпоедические стельки. С стельками никогда не ходила, но оказалось что очень удобно и комфортно, боль в ногах прошла моментально. Заказала себе стельки во всю обувь). Что советую сделать каждому.

22.11.2023

Замовляю індивідуальні устілки вже не раз, ваш клієнт уже років 4. Завжди проходжу діагностику стопи і бачу ефективність носіння устілок. Стопи перестали боліти, дуже комфортно носити устілки. Замовляла ортокомфорт і ціна хороша, і тонка, і у взуття добре встає. Рекомендую.

24.11.2023

Дуже хороші спеціалісти, причому всі - кожен у своїй сфері, від адміністратора до лікарів, і врешті, до управлінців. Виділяють достатньо часу на діагностику стопи і хребта, багато пояснюють в тому числі, як працювати самостійно, не прописують зайвого. Після рекомендованої програми мені помітно легше. Дякую.

27.11.2023

Все супер, как и хотела записалась на диагностику стоп и заказала себе стельки ортопедические . Пользуюсь услугами Актив Центр уже не один год.

29.11.2023

Заказываем всей семьей стельки, диагностику стопы тоже проходим каждый раз. Я так понимаю у них много постоянных клиентов, стельки заказываем уже лет 6 . Цены приемлемые, качество нам нравится. Мы довольны. Есдли что -то не так то они всегда идут на встречу и корректируют. 1 раз пришлось заменить на другие стельки, был брак заготовки, без проблем все сделали. Проверены временем. Рекомендуем.