​​​​​​​Що це таке «Актив-Центр» хребта і стопи - це мережа реабілітаційних центрів кінезотерапії, які мають зали, оснащені спеціальним обладнанням для реабілітації, оздоровлення, відновлення хребта і стопи, масажні кабінети, а так само кабінети для індивідуальної консультації фахівців. Ми постійно розширюємо та вдосконалюємо спектр наших послуг. Завдяки багаторічному успішному досвіду, ми змогли об'єднати кращих фахівців в області здоров'я опорно-рухового апарату: ортопеда, невролога, вертебролога, масажистів, кинезитерапевта, реабілітологів, кінезіолога.

Наша мета

Допомогти кожному клієнту позбутися від проблем опорно-рухового апарату (без операцій і медикаментів!) з допомогою ефективних методик фізичної реабілітації. Наші фахівці допомагають впоратися з больовими синдромами, що коригують поставу, відновлюють функції опорно-рухового апарату на будь-якому етапі розвитку захворювання.

Ми допоможемо!

 • Дітям і підліткам, чиї батьки заздалегідь потурбувалися про їх майбутнє здоров'я, фізичному і розумовому розвитку.
 • Активним молодим людям, які бажають зберегти та примножити життєву енергію, чий спосіб життя передбачає професійний підхід до питань здоров'я.
 • Спортсменам, які піддаються великим фізичним навантаженням і травм.
 • Майбутнім мамам, які бажають провести місяці очікування з відмінним самопочуттям і підготувати своє тіло до майбутніх пологів і навантажень материнства.
 • Літнім людям для уникнення вікових змін, які часто призводять до травм і хвороб.
 • Інвалідам будь-якого віку для реабілітації та поліпшення загального стану організму, фізичних даних, психоемоційного настрою.
 • Людям з хронічними захворюваннями опорно-рухового апарату для зняття больових синдромів та уникнення посилення проблеми.

Як ми працюємо!

Спочатку кожен клієнт проходить ретельне обстеження - діагностику хребта і суглобів, діагностику стоп. Далі фахівцями розробляється індивідуальна схема реабілітаційної програми, яка включає індивідуальні заняття, курс лікувального або профілактичного масажу, курс кінезіології і Юмейхо терапії, комплекс інших заходів. На кожному етапі клієнта займається спеціаліст, проводить повторну діагностику, відстежує динаміку поліпшення результатів.

Переваги центру реабілітації та без операційного лікування хребта і стопи «АКТИВ-ЦЕНТР»

 • Для кожного клієнта складається індивідуальна програм оздоровлення з урахуванням стану здоров'я та особливостей організму.
 • У нас можна пройти повну діагностику хребта і стоп на сучасному висококласному обладнанні з наступними рекомендаціями фахівців.
 • Використовуються лише перевірені, сучасні методики ефективної терапії та реабілітації.
 • На базі нашого ортопедичного салону виготовляються індивідуальні ортопедичні устілки. Тут же можна придбати по самій вигідною ціною товари для здоров'я та краси. Компанія пропонує найширший асортимент товарів як вітчизняного виробництва, так і світових брендів.
 • Ми працюємо без вихідних і завжди раді підібрати зручний час відвідування, позбавивши своїх клієнтів від черг і очікування.

Наша гордість

Нам приємно усвідомлювати, що сотні людей повернули здоров'я і залишили хвороби в минулому завдяки роботі «Актив Центру». Ми причетні до зростання та розвитку нового покоління дітей, які мають саму здорову звичку - рівну поставу! До нас часто приходять в гості молоді мами, які проходили допологову підготовку і з радістю розповідають про своїх благополучних пологів і відмінному самопочутті.