Автор:
Головний вертебролог, реабілітолог "Актив-Центр" м. Київ
Оновлено: 16.08.2021

Загалом, масаж слід розділити на естетичну і терапевтичну масажну терапію.

  • Загальний лікувальний масаж - це терапевтична практика, спрямована на усунення патологій остео - суглобової і вісцеральної системи скелетно - м'язової системи.
  • До терапевтичних видам відновлення так само відносять оздоровчий лікувальний масаж, який може бути, як супутньої терапією при різних захворюваннях, так і допомогти при болях в спині, проблеми з кровообігом, тиском, висновком застояних токсинів з організму і просто використовуватися від перевтоми і розслаблення, м'язових захворюваннях, суглобових (наприклад розтягування, артрити та ін.), невралгічних.
  • Лікувально-відновний масаж є формою фізичної терапії, щоб полегшити біль і розслабити м'язи. Масаж, з його дією, виробляє нагрів і розслаблення м'язів, активізує і збільшує кровообіг, приносячи поживні речовини і насичуючи киснем тканини, сприяє усуненню молочної кислоти і метаболітів, мобілізує надлишок лімфи і токсинів в застійної сполучної тканини, відновлює потік нервової енергії. Таким чином, сприяє відновленню фізіологічної активності органів і відновлює еластичність сполучної тканини і періартикулярних тканин, підвищується поріг толерантності до стресу і викликає стан релаксації. Переваги лікувального масажу: має розслаблюючу, циркуляторную і протизапальну функцію, знижує стрес, регулює гормональну активність, утримуючи гормони, такі як кортизол і норадреналін, позбавляє від болю і дискомфорту. Лікувальний масаж в Києві в Актив Центрі проводять тільки навчені, сертифіковані і мають досвід роботи, знання анатомії і фізіології фахівці.
  • Обов'язковою елементів в лікуванні захворювань хребта застосовують оздоровчий масаж спини. Масаж прописується лікарем при запальних і дегенеративних змінах хребта або розташованих поруч зв'язок, м'язів і нервових волокон при таких захворюваннях: остеохондроз, грижа і протрузія міжхребцевих дисків (початкові стадії), сколіоз, початкових викривленнях хребта, защемлення сідничного нерва, Ишиас, радикуліт, деформуючий спондилоартроз , міозит і т.д. Масаж сприятиме розслабленню м'язів, поліпшенню обміну речовин в тканинах, зниження больового синдрому, емоційної стабільності розслабленню, поліпшенню кровопостачання, підвищення тонусу м'язів, зміцненню м'язового корсета.
  • Лімфодренажний масаж дозволяє впливати на лімфу в організмі, так само як і антицелюлітний спрямований на прискорення метаболізму та виведення токсичних речовин з організму.
  • Реабілітаційний масаж після травм. Такий вид масажу часто називають розробка нижніх кінцівок або верхніх після травм. Необхідність такого масажу потрібно в період відновлення, після зняття лонгет, гіпсу після травм. Період не дарма називають реабілітаційним, даний вид масажу допоможе прискорити процес відновлення і налагодити колишню рухливість ходи.
  • Реабілітаційний масаж після операцій. Просто необхідний при тривалій відсутності рухливості, його ще називають медичний масаж в Києві. Процедуру масажу проводять фахівці з відповідним медичним утворенням лікаря, диплом медичної сестри, реабілітолога.

Як загальне поняття довжина лікування лікувального масажу на одну зону становить близько 25-30 хвилин. Тривалості більше 30 хвилин дозволені тільки для ручного лимфодренажного і гігієнічного масажу (також званий естетичний). Записатися на лікувально-профілактичний масаж у Львові та Києві в "Актив Центр" можна заповнивши одну з форм "Записи на прийом" або зателефонувавши на контактний номер зручного для Вас центру за місцем розташування в Києві і Львові.

Протипоказання лікувального масажу: масаж не рекомендується при захворюваннях шкіри, запаленні, лихоманці, інфекціях, пухлинах, хвороби Паркінсона, каменях, вагітності (індивідуально) або в дні до або після пологів.

Часто задавані питання:

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ОНЛАЙН Після отримання заявки адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.
Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для надання діагнозу, лікування або медичних рад. Вміст блога на ресурсі active-center.com.ua призначене тільки для інформаційних цілей. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем або іншим медичним працівником щодо будь-якого медичного або пов'язаного зі здоров'ям діагнозу або варіантів лікування. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.

Лікарі
Ванюшкін Віктор Валерійович
Головний вертебролог, реабілітолог "Актив-Центр" м. Київ
Плотницький Валентин Віталійович
Кінезіолог, Юмейхо-терапевт, Остеопат, Мануальний терапевт м. Київ
Марищак Олександр Сергійович
Ортопед, вертебролог м. Київ
Тиморевский Дмитро
Технік-ортопед м. Київ
Головата Ольга Вікторівна
Вертебролог, лікар невролог м. Київ
Подзорова Алла Вікторівна
Терапевт-вертебролог, лікар лікувальної фізкультури м. Київ
Сапронов Олександр Михайлович
Вертебролог, головний реабілітолог - "Актив Центр" м. Львів
Волинська Людмила Олександрівна
Невролог-вертебролог, Рефлексотерапевт г. Київ
Олійник Роман Миколайович
Невролог м. Львів
Трухан Валерій Миколайович
Ортопед, Остеопат-кінезітерапевт. Реабілітолог-масажист м. Київ