Подзорова Алла Вікторівна
24 відгука

Подзорова Алла Вікторівна

Лікар вертебролог. Лікар спортивної медицини

Про фахівця

Консультант-реабілітолог Центру реабілітації хребта та стопи "Актив-Центр", кандидат медичних наук, терапевт, лікар спортивної та лікувальної фізкультури.

Загальний медичний стаж: 26 років, стаж роботи в галузі фізичної реабілітації – 15 років.

Має професійні навички роботи з медичним обладнанням, а також у сфері фізичної реабілітації і кінезітерапії; викладання на кафедрі гістології та фізичної реабілітації; діагностики і лікування хворих, як в амбулаторних, так і стаціонарних умовах; науково-дослідній роботі та написанні методичної, наукової літератури.

У 1993 році закінчила Полтавський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа» і отримала кваліфікацію «Лікар». Після закінчення інтернатури в 1995 р. на базі Полтавського обласного госпіталю інвалідів Вітчизняної війни було присвоєно звання «Лікаря-спеціаліста» за спеціальністю «Терапевт». У 2005 р. захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата медичних наук. Кожні 5 років з 1995-2010 рр. проходила курси підвищення кваліфікації при Українському державному медичному університеті ім. академіка О. О. о. Богомольця. Спеціалізовані та тематичні курси: у 2012 р. пройшла курси спеціалізації при Харківській медичній академії після дипломної освіти за спеціальністю «Лікар з лікувальної фізкультури» та тематичні курси підвищення кваліфікації. Регулярно приймає участь у наукових конференціях з лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Сертифікати

Відгуки кліентів

Залишити відгук
Оцініть фахівця

Всі відгуки

Пройшли курс із дитиною занять та масажу. Діагноз: сутулість, плоскостопість. Також замовили устілки індивідуальні. Результат публікувала у себе на сторінку в інстаграмі, я сама лікар і бачу зміни. Всім задоволені!

Первое моё обращение было заказ стелек, потом ходила на массаж пару раз, потом попробовала занятия в зале. Мне нравится здесь, хороший зал, все новое и чистое, красиво. Не людно, можно спокойно заниматься. Занятия посещала от сутулости, эффект 100%. Занимаются дети и взрослые. Алла Викторовна консультация мне очень понравилась, все четко и понятно. Рекомендую.

Індивідуальні устілки та консультація від доктора Подзорової мені сподобалися. Консультація була дуже інформативною і корисною, лікарка дала цінні поради щодо догляду за стопою й уникнення проблем у майбутньому. Устілки замовляв 3 D, діагностика була піна така, наступаєш і там відбиток твій об'ємний. Отримав устілки протягом 5 днів. Допомогли вирівняти мою ходу, зменшити біль у стопах і поліпшити комфорт під час ходьби. Велике спасибі!

Сьогодні була на консультації, попросили залишити відгук про консультацію лікаря. Мені все сподобалося, я залишилася задоволена консультацією. Можу рекомендувати лікаря. Зверталася з проблемою болю в спині.

Специалист очень хороший, посетила консультацию на Оболони. Довольна объяснением, клиникой и приемом врача. Спасибо.

Обращаюсь к Алле Викторовне уже 2 -й раз, замечательный врач. Рекомендую.

Дуже вдячна Аллі Вікторівні за детальну консультацію. Рекомендую!

Рекомендую! все отлично.