Подзорова Алла Вікторівна
7 відгуків

Подзорова Алла Вікторівна

Терапевт-вертебролог, лікар лікувальної фізкультури м. Київ

Про фахівця

Консультант-реабілітолог Центру реабілітації хребта та стопи "Актив-Центр", кандидат медичних наук, терапевт, лікар спортивної та лікувальної фізкультури.

Загальний медичний стаж: 26 років, стаж роботи в галузі фізичної реабілітації – 15 років.

Має професійні навички роботи з медичним обладнанням, а також у сфері фізичної реабілітації і кінезітерапії; викладання на кафедрі гістології та фізичної реабілітації; діагностики і лікування хворих, як в амбулаторних, так і стаціонарних умовах; науково-дослідній роботі та написанні методичної, наукової літератури.

У 1993 році закінчила Полтавський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа» і отримала кваліфікацію «Лікар». Після закінчення інтернатури в 1995 р. на базі Полтавського обласного госпіталю інвалідів Вітчизняної війни було присвоєно звання «Лікаря-спеціаліста» за спеціальністю «Терапевт». У 2005 р. захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата медичних наук. Кожні 5 років з 1995-2010 рр. проходила курси підвищення кваліфікації при Українському державному медичному університеті ім. академіка О. О. о. Богомольця. Спеціалізовані та тематичні курси: у 2012 р. пройшла курси спеціалізації при Харківській медичній академії після дипломної освіти за спеціальністю «Лікар з лікувальної фізкультури» та тематичні курси підвищення кваліфікації. Регулярно приймає участь у наукових конференціях з лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Сертифікати

Відгуки кліентів

Залишити відгук
Оцініть фахівця

Всі відгуки
Елена

Консультація сподобалася. Дякую.

Миша

Однозначно рекомендую врача.

Ольга Вікторівна

Дуже вдячна Аллі Вікторівні, за професійну консультацію. Рекомендую тем у кого є проблеми зі спиною.

Лидия Петровна

Отличная консультация за приемлемые деньги. Алла Викторовна, профессионал с многолетним стажем. Если, что-то болит, то только к ней! Отдельное спасибо администратору Наталье, все подробно объяснила и записала на консультацию.

Мария Александровна

Были вчера на консультации всей семьёй. Детей проверяли по осанке и стопам. Сами с болью в пояснице с мужем мучаемся. Алла Викторовна, объясняет все доступно, подробно. Благодарны за такое внимание и профессионализм. Такие врачи редкость. Рекомендую врача вертебролога. Лучше нет и консультация приятная цена ) 300 грн.

Татьяна

Полностью согласна с пред идущим отзывом, Алла Викторовна помогла и мне, рекомендую её и друзьям и знакомым. И реабилитолога Юлию могу рекомендовать на оболони ведет занятия и массаж у неё супер помогает мне.

Елена Николаевна

Алла Викторовна очень хороший специалист, такой подробной консультации я не получала ни где. Она очень внимательно отнеслась к моей проблеме и дала реальные рекомендации. Посещала консультацию у неё на Оболони в новом центре. Сейчас прохожу курс лечения у них, вес очень нравится, реабилитологи внимательные, комфортные условия, внимание зашкаливает к клиенту, очень все супер, мне очень очень нравится. Специалиста рекомендую однозначно. И спасибо за скидку.