Остеохондроз поперекового відділу хребта

Діагноз: Остеохондроз поперекового відділу хребта, ускладнений протрузії, з утворенням екструзії, незначна компресія , розвиток спондилезу. Стійкий больовий синдром м'язово-тонічний синдром. Часті головні болі, запаморочення.

Призначено: 10 сеансів масажної терапії спини курс 10 занять 3 сеансу корекційної Юмейхо-терапії.
 
Сформовані в індивідуальну програму вправи по діагнозу, застосовані методики функціональної кінезітерапії, Євмінова, TRX, лікувальної фізкультури, вправи профілактичної спрямованості при остеохондрозі.
 
Застосовуються додаткові методики і ортопедичний інвентар: фасціальні інструменти масажні BLACKROLL, еспандери стрічкові і трубні, фітбол, масажні м'ячики, балансувальна подушка, тренажер для стоп Євмінова, ортопедична доріжка.
 
Результат відвідування центру 1 місяць: відсутність больового синдрому, поліпшення загального самопочуття, зміцнення м'язового корсета.
 
Подальші дії: клієнт продовжує проходження курсу занять, зроблено перерву в масажної терапії.
 
Додаткова інформація!

На жаль дане захворювання характерно не тільки у дорослих, але і у дітей. У групі ризику – пацієнти від 8 до 17 років. У цей період хребет ще не окостенел, м'язи тільки-тільки наростають, тому сильні навантаження і неправильне положення тіла і призводять до патологічних змін. Актив Центр проводить лікування остеохондрозу в дітей.

Питання та відповіді

На даний момент питань про даний товар не було задано. Ви можете бути першим, заповнити форму