Литвин Микола Степанович
28 відгуків

Литвин Микола Степанович

Старший реабілітолог, кінезітерапевт

Про фахівця

Литвин Микола Степанович - займається реабілітацією пацієнтів, спеціалізується на консервативному лікуванні оздоровленні опорно-рухового апарату. Випускник Національного Університету Фізичного Виховання і Спорту України (НУФВСУ), який протягом 2007-2011 року успішно завершив навчання на кафедрі Фізичної Реабілітації та здоров'я людини. Отримавши звання "Кандидата в майстри спорту з академічного веслування". Також був учасником багатьох всеукраїнських змагань з баскетболу, східних єдиноборств, та був фіналістом "Української Стрітбольної Ліги". У 2007 році закінчив "Київський медичний коледж", за спеціальністю "Масажист". У 2011 році Литвин завершив свою освіту на спеціальності "Фізична Реабілітація". У період з 2013 по 2014 рік починав свою кар'єру - реабілітологом та інструктором з бойових програм, а також масажистом у мережі спорт-клубів "Спорт Лайф". За свою професійну діяльність він отримав визнання, стаючи "Кращим інструктором мережі фітнес клубів Спорт Лайф правого берега м. Києва 2014". Протягом 2015-2016 років Литвин обіймав посаду реабілітолога-масажиста, працюючи зі спортсменами, бодібілдерами України. З 2017 року присвятив себе медичній практиці та реабілітації. Надавав допомогу у відновленні після різних травм і захворювань опорно-рухового апарату, спеціалізуючись на реабілітації після: інсульту, побутових травм, дорожньо-транспортних пригод і респіраторних захворювань. Успішно проводив реабілітацію та корекцію хребта, лікування спини в разі міжхребцевих гриж, протрузій за допомогою лікувальної фізкультури та масажу. Допоміг понад півтисячі пацієнтів знайти свій нормальний фізичний стан. На сьогоднішній день Литвин Микола Степанович продовжує своє навчання на кафедрі Кінезіології та Фізкультурно-спортивної Реабілітації в НУФВСУ, де отримує магістерський науковий рівень. У 2021 році пройшов навчання та отримав Сертифікат за методиками Кінезітерапії, Євмінова, реабілітації за допомогою індивідуальних ортопедичних засобів. З 2021 року по теперішній час успішно працює в "Актив Центр" на посаді старшого реабілітолога-кінезітерапевта в реабілітації пацієнтів з проблемами опорно-рухового апарату. Має безліч позитивних відгуків від вдячних пацієнтів. Понад 15 років успішної роботи в галузі реабілітації хребта.


Сертифікати

Відгуки кліентів

Залишити відгук
Оцініть фахівця

Всі відгуки

Замовили устілки нові, 3д. Дуже цікаве виконання і матеріал, навіть колір мені припав до вподоби, яскравий).

Звернулася з болем у п'яті, порадили одразу зробити рентген і прийти вже з ним на ударно-хвильову терапію. Виявилася шпора п'яти, 10 сеансів ухт відходила....По рекомендаціям їхнього лікаря придбала устілки, матеріал порадили м'які устілки, зробили з урахуванням укорочення, ношу із задоволенням. Ходити полегшало, п'яткова шпора не турбує поки що. Дотримуватимуся ваших рекомендацій обов'язково!

Повернувся в Актив Центр через 3 роки. Займався в іншому центрі на Петра Запорожця у них, тепер на Оболоні. Колись вони мене врятували реально. Зараз я сподіваюся на той самий ефект від занять. Починаємо курс! Дякую Миколі за консультацію і нову програму занять.

Микола мені допоміг вирішити мою проблему, яка роками мене турбувала. На заняття кінезітерапії ходив близько 2 місяців. Плюс пройшов курс масажу розробки ноги після перелому. Прийшов на милицях, пішов сам, радості не було меж. Я можу спокійно і впевнено пересуватися тепер. Вдячний за допомогу! За терпіння! Рекомендую центр.

Усе пройшло чудово!

Литвин М. С. - супер! Він допоміг мені відновити рухи. Я раджу його всім!

Хочу подякувати Миколі Степановичу за дієві поради, індивідуальний підхід та просто за людяність! А Актив центру дякую за таких спеціалістів.

В даному центрі працюють прекрасні люди, професіонали своєї справи. Які не просто відпрацьовують свій робочий день, а від душі допомагають пацієнту повернути здоров'я! Окрема подяка Литвину Миколаю Степановичу за його золоті руки!!!