Оздоровлення стоп і ніг, профілактика плоскостопості та деформацій

Автор:
Головний реабілітолог, кінезітерапевт
Оновлено: 12.02.2020
Стопи є найважливішою частиною анатомічної будови людини. На них діють всі навантаження, створювані рухом. Численні кістки, м'язи, суглоби, у зв'язці представляють складний орган, який дозволяє людині переміщатися, стрибати, бігати і адаптуючись до всіх поверхнях і в результаті знайти опору. Природний механізм при правильній роботі захищає вас від травм і підтримує здоров'я всього тіла виконуючи пронацию і супінація.

- пронація - це нормальне біомеханічне рух, який ступня робить всередині, в динаміці ходьби, бігу, від фази підтримки до фази тяги. Порушення біомеханіки здатне впливати на зв'язки коліна, м'язи ніг, хребет.

- супінація - має зворотні стадії щодо пронації, а саме: інверсія — повернення гомілки в звичну площину роботи, поворот стопи, при якому внутрішній край її піднімається, а зовнішній опускається.

Тому дуже важливо стежити і під час проводити лікування і профілактику, оздоровлення стоп.

Наші ноги і стопи отримують колосальне навантаження. Перші ознаки того, що нижні кінцівки відчувають дискомфорт, це набряки, болі в суглобах при ходьбі, судоми, відчуття тяжкості в кінці дня. Деформація стоп так чи інакше негативно відображається на здоров'ї всього опорно-рухового апарату і внутрішніх органів .

Не випадково в східній медицині лікування будь-якого захворювання починається зі стопи. На ній розташовуються енергетично активні точки – проекції всіх органів і систем організму людини.

Фахівці «Актив Центру» розробили унікальний комплексний курс, який надає ефективну терапевтичну дію при вже наявних проблемах, допоможе уникнути хворобливих симптомів, а так само служить відмінною профілактикою багатьох захворювань, дає оздоровлення суглобів ніг.

 • Первинний огляд. Досвідчений фахівець в області ортопедії візуально визначає ступінь деформації ніг. Після чого відбувається діагностика на чорнильно-мембраном плантографе фірми Otto Bock (Німеччина), комп'ютерна діагностика доступна (тільки на проспекті Оболонському, 1). Плантографический відбиток докладно виявляє і наочно описує області надмірного навантаження на стопу, ступінь поздовжнього або поперечного плоскостопості, вальгусную деформацію і інші відхилення від норми. При замовленні ортопедичних устілок, консультація - безкоштовно.
 • Професійні рекомендації. Після визначення проблеми, лікар ортопед дає детальну інформацію про те, як розвантажувати ноги під час сну і роботи; організувати робочий простір; збалансувати харчування; про користь піших прогулянок і спеціального трикотажу. А так само може порекомендувати ортопедичні вироби для ніг, лікувальну косметику для стоп.

До складу програми входить:

 • Спеціальний комплекс лікувальної фізкультури для стоп і ніг. Основний напрямок комплексу – зміцнення м'язів гомілки і стоп, поліпшення функцій м'язово-зв'язкового апарату, поліпшення рухливості суглобів., оздоровлення ніг. Курс складається з 10 занять тривалістю 20 хвилин. Заняття проводить професійний і досвідчений реабілітолог.
 • Курс масажу. Складається з 10 сеансів тривалістю 20 хвилин. Застосовується сучасна методика, яка спрямована на поліпшення кровообігу в стопах, зняття м'язових затисків. Разом з цим зменшуються болісні симптоми, відбувається позитивний вплив на нервову систему.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ОРТОПЕДИЧНІ УСТІЛКИ

Варіанти заготовок і матеріалів індивідуальних ортопедичних устілок. Вартість.

Індивідуальне виготовлення ортопедичних устілок. За результатами плантограммы з допомогою спеціального обладнання виготовляється ортопедичні устілки-супінатори з урахуванням проблематики та індивідуальних анатомічних особливостей будови стопи клієнта.

Супровід та контроль фахівцями. Протягом всього курсу лікар-реабілітолог спостерігає за динамікою позитивних змін; відстежує, наскільки результативно постійне носіння ортопедичних устілок.

Результати:

 • Відновлюється біомеханіка опорно-рухового апарату;
 • Полегшується хода;
 • Йдуть хворобливі відчуття в ногах, тазостегнових суглобах, спині;
 • Зменшуються прояви варикозного розширення вен;
 • Знижується ймовірність випадкових травм;
 • Знімаються такі симптоми як набряки, важкість у ногах;
 • Полегшується хвороблива симптоматика при хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату.

Питання та відповіді

На даний момент питань про даний товар не було задано. Ви можете бути першим, заповнити форму