Завизион Станислав Станиславович
11 отзывов

Завизион Станислав Станиславович

Реабилитолог-массажист

О специалисте

Занимается реабилитацией пациентов, специализируется на не медикаментозном оздоровлении опорно-двигательного аппарата, обладает и успешно применяет техники классического (лечебного) массажа. Проводит занятия по физической реабилитации и лечебной физкультуры. Профессиональный тренер-реабилитолог, массажист.

  • Лечебный, спортивный, корректирующий массаж, антицеллюлитный, баночный, медовый, лимфодренажный.
  • Лечебная физкультура при нарушениях осанки, заболеваниях и травмах позвоночника.
  • Знание лечебной методике Евминова, кинезитерапия.
  • Реабилитация и массаж после травм, вывихов, переломов.
  • Проведение индивидуальных занятий кинезитерапии.
  • Реабилитация после травмы позвоночника.
Сертифицированный специалист по физической реабилитации опорно-двигательного аппарата. Владеет методиками методиками кинезитерапии, юмейхо терапия,тайский массаж, лечебный массаж, висцеральные хиро практики (старославянский массаж живота),гуаша, герудо терапия, баночный массаж, антицеллюлитный массаж, классический. Использует в реабилитации методы Фенделькрайза и Томаса Ханны(особенно на первых этапах реабилитации).
 
 

 


Сертификаты

Отзывы клиентов

Оставить отзыв
Оцените специалиста

Все отзывы

У Стаса я проходив 1-у і останню 20-ту завершальну терапію, дуже показовий момент, адже завдяки саме його неймовірний' енергії я зародився, заточився, цілеспрямувався з першого зайняття, що треба їсти, не кидати і бути щасливим. Стас це вміє.

Масажисти знають свою справу і створюють дуже приємну атмосферу. Сподобався масаж у Станіслава.

Я дуже вдячна Станіславу та "Актив Центр" за їх професійну допомогу! Стас детально пояснює як правильно виконувати вправи і відслідковує як пацієнт їх робить задля досягнення максимального ефекту, терпляче повторює, показує як вірно, знову і знову, допомагає і вболіває за нас. Підчас масажу викладається на повну, і за це вдячна моя спина. Пацієнтам раджу уважно слухати реабілітолога, адже це мега-важливо виконувати вправу саме правильно аби ті мязи, які потребують розслаблення розслаблялися, а ті, що потребують напруження - напружувалися. В дзеркалі бачу результат - спина розпрямилася, більше немає больових відчуттів. ДЯКУЮ!

Все добре, заняття супер!

Більше чим пів року займаюся в Актив центрі із реабілітологом Станіславом. Професійний, досвідчений, уважний та відповідальний, працює на результат. Дуже вдячна долі, що я потрапила саме до нього. Дякую)).

Водила до центру на масаж сина, проблема сутулості. Синові дуже подобалося відвідувати масаж у Станіслава. Багато загальних тем для розмови) дуже завжди виходив задоволений з масажу. І звичайно сам масаж дуже сподобався. Ще прийдемо до вас. Дякую.

Стас професійний реабілітолог. Дуже любить поговорити та розповідає багато цікавого. Дуже цікаво на заняттях. Дякую за такі заняття, відчуваю себе на всі 100. Рекомендую.

Звернувшись до актив центру, вау ефекту не чекала. Але завдяки Станіславу, вдалося покращити самопочуття. Відчуття наче виріс " новий хребет". Я щаслива що потрапила саме до цього фахівця. Одним словом професіонал своєї справи!